Jechałeś tymi autobusami? Jesteś poszukiwany przez sanepid, musisz się koniecznie zgłosić

Autor Alicja Guz - 23 Kwietnia 2020
autobusŹródło: Pixabay

Sanepid w Wyszkowie poszukuje osób, które w ubiegłym tygodniu podróżowały autobusami należącymi do firm: K. Cichowski, W. Cichowski, Pradox i Stalko. U jednego z pasażerów wykryto koronawirusa. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Kogo szuka sanepid?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wyszkowie na swojej stronie zamieściła komunikat, w której prosi o zgłaszanie się osób, które w czwartek (16 kwietnia), piątek (17 kwietnia), niedzielę (19 kwietnia) i w poniedziałek (20 kwietnia) podróżowały autobusami należącymi do firm: K. Cichowski, W. Cichowski, Pradox i Stalko. Jak podaje sanepid, u jednej z osób podróżujących tymi kursami stwierdzono zakażenie wirusem COVID-19.

Zamknięto jedyną porodówkę w dużym mieście. Ginekolog zakażony koronawirusemZamknięto jedyną porodówkę w dużym mieście. Ginekolog zakażony koronawirusemCzytaj dalej

O które przejazdy chodzi?

Sanepid z Wyszkowa podał konkretne kursy autobusów, których pasażerowie są pilnie poszukiwani. Do Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna powinny zgłosić się osoby, które:

 • 16 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy K. Cichowski relacji Warszawa-Długosiodła (wyjazd z Warszawy godz. 07:05, przyjazd do Długosiodła ok. godz. 10:00)
 • 17 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy Pradox relacji Goworowo-Długosiodło-Wyszków-Warszawa (wyjazd z Goworowa godz. 04:05, przyjazd do Warszawy godz. 05:40)
 • 17 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy W. Cichowski relacji Warszawa-Długosiodło (wyjazd z Warszawy godz. 18:50, przyjazd do Długosiodła ok. godz. 20:00)
 • 19 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy Pradox relacji Goworowo-Długosiodło-Wyszków-Warszawa (wyjazd z Goworowa godz. 04:05, przyjazd do Warszawy godz. 05:40)
 • 20 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy Stalko relacji Warszawo-Długosiodło (wyjazd z Warszawy godz. 07:10, przyjazd do Długosiodła ok. godz. 08:40)

Dzisiaj grzeje:
1. Dym z Biebrzańskiego Parku Narodowego dotarł nad Warszawę. Mieszkańcy piszą o smrodzie, wszystko widać na mapie
2. Rząd zmienia plany ws. pieniędzy dla rodziców? Money: Chcą wprowadzić "zorganizowaną opiekę dla dzieci"

Gdzie się zgłaszać?

Osoby podróżujące tymi kursami powinny jak najszybciej skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Można to zrobić telefonicznie:

 • Mieszkańcy powiatu wyszkowskiego dzwoniąc pod numer telefonu 29 742 32 45, 29 742 32 54 lub 510 208 072
 • Mieszkańcy powiatu ostrołęckiego dzwoniąc pod numer telefonu 29 769 12 95, 29 764 35 74 lub 604 754 201
Zmiana w związku z koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia właśnie ją uznało, może dotyczyć wielu osóbZmiana w związku z koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia właśnie ją uznało, może dotyczyć wielu osóbCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Minister zdrowia wypowiedział bardzo niepokojące słowa. Niebezpieczeństwo nadejdzie już jesienią
 2. Z ostatniej chwili: reprezentacja Polski nie jedzie na mistrzostwa świata
 3. Nie miał maseczki, został złapany przez policję. W odwecie spowodował duże straty, słono za nie zapłaci
 4. IMGW wprowadza nowy alert. Bardzo ważne ostrzeżenie dla poważnych sytuacji
 5. Minister Zdrowia powiedział co z wakacjami. Nie pozostawił żadnych złudzeń
 6. Coraz większe problemy z pieniędzmi w bankomatach. Brakuje tych najbardziej potrzebnych
Nakaz zakrywania twarzy a palenie na zewnątrz. Policja i prawnicy odpowiadają kiedy dostaniemy mandatNakaz zakrywania twarzy a palenie na zewnątrz. Policja i prawnicy odpowiadają kiedy dostaniemy mandatCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News