wawainfo.pl
autobus

Pixabay

Jechałeś tymi autobusami? Jesteś poszukiwany przez sanepid, musisz się koniecznie zgłosić

23 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Sanepid w Wyszkowie poszukuje osób, które w ubiegłym tygodniu podróżowały autobusami należącymi do firm: K. Cichowski, W. Cichowski, Pradox i Stalko. U jednego z pasażerów wykryto koronawirusa. | www.wawainfo.pl - wejdź po najw

Kogo szuka sanepid?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wyszkowie na swojej stronie zamieściła komunikat, w której prosi o zgłaszanie się osób, które w czwartek (16 kwietnia), piątek (17 kwietnia), niedzielę (19 kwietnia) i w poniedziałek (20 kwietnia) podróżowały autobusami należącymi do firm: K. Cichowski, W. Cichowski, Pradox i Stalko. Jak podaje sanepid, u jednej z osób podróżujących tymi kursami stwierdzono zakażenie wirusem COVID-19.

O które przejazdy chodzi?

Sanepid z Wyszkowa podał konkretne kursy autobusów, których pasażerowie są pilnie poszukiwani. Do Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna powinny zgłosić się osoby, które:

  • 16 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy K. Cichowski relacji Warszawa-Długosiodła (wyjazd z Warszawy godz. 07:05, przyjazd do Długosiodła ok. godz. 10:00)

  • 17 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy Pradox relacji Goworowo-Długosiodło-Wyszków-Warszawa (wyjazd z Goworowa godz. 04:05, przyjazd do Warszawy godz. 05:40)

  • 17 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy W. Cichowski relacji Warszawa-Długosiodło (wyjazd z Warszawy godz. 18:50, przyjazd do Długosiodła ok. godz. 20:00)

  • 19 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy Pradox relacji Goworowo-Długosiodło-Wyszków-Warszawa (wyjazd z Goworowa godz. 04:05, przyjazd do Warszawy godz. 05:40)

  • 20 kwietnia podróżowały autobusem należącym do firmy Stalko relacji Warszawo-Długosiodło (wyjazd z Warszawy godz. 07:10, przyjazd do Długosiodła ok. godz. 08:40)

Gdzie się zgłaszać?

Osoby podróżujące tymi kursami powinny jak najszybciej skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Można to zrobić telefonicznie:

  • Mieszkańcy powiatu wyszkowskiego dzwoniąc pod numer telefonu 29 742 32 45, 29 742 32 54 lub 510 208 072

  • Mieszkańcy powiatu ostrołęckiego dzwoniąc pod numer telefonu 29 769 12 95, 29 764 35 74 lub 604 754 201

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Tagi:

koronawirussanepidWyszków

Alicja GuzAutor

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublinie.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >