Tragedia na Mazowszu. Pieszy zginął pod kołami forda. 37-latek nie żyje

Autor Julian Bakuła - 15 Czerwca 2020
WypadekŹródło: policja

Nocą (15.06) miał miejsce tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 7, w miejscowości Falęcice (powiat białobrzeski). Pieszy zginął pod kołami samochodu osobowego. Nie miejsce przyjechała policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarne. Zabezpieczono miejsce wypadku i przewieziono do szpitala kierującą samochodem osobowym.

Wypadek na S7

W poniedziałek (15.06) nad ranem miał miejsce wypadek na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Falęcice. - Zgłoszenie dostaliśmy około godziny 01:20. 37-letni mężczyzna, który wtargnął na pas ruchu w kierunku Warszawy, w miejsce, gdzie nie jest dozwolony ruch pieszych, został potrącony przez kierującą samochodem marki Ford. Zginął w wyniku wypadku. Kierująca (47 lat) była trzeźwa, została przewieziona do szpitala - mówi sierż. szt. Ewa Kozyra z policji w Białobrzegach.

Akcja ratunkowa po wypadku

- Przed godziną 2 otrzymaliśmy zgłoszenie w sprawie wypadku przy wiadukcie między Falęcicami a Białobrzegami. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej: gaśniczy i ratowniczy. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia. Akumulator z samochodu został odłączony. Na miejscu była już policja i karetka pogotowia, w której znajdowała się opatrzona poszkodowana kierująca samochodem osobowym. Zapewnialiśmy oświetlenie terenu dla pracujących tam techników policyjnych, którzy robili zdjęcia i dokonywali pomiarów - relacjonuje asp. Jacek Podwysocki, rzecznik straży pożarnej w Białobrzegach.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News