wawainfo.pl
Wypadek

policja

Tragedia na Mazowszu. Pieszy zginął pod kołami forda. 37-latek nie żyje

15 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Nocą (15.06) miał miejsce tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 7, w miejscowości Falęcice (powiat białobrzeski). Pieszy zginął pod kołami samochodu osobowego. Nie miejsce przyjechała policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarne. Zabezpieczono miej

Wypadek na S7

W poniedziałek (15.06) nad ranem miał miejsce wypadek na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Falęcice. - Zgłoszenie dostaliśmy około godziny 01:20. 37-letni mężczyzna, który wtargnął na pas ruchu w kierunku Warszawy, w miejsce, gdzie nie jest dozwolony ruch pieszych, został potrącony przez kierującą samochodem marki Ford. Zginął w wyniku wypadku. Kierująca (47 lat) była trzeźwa, została przewieziona do szpitala - mówi  sierż. szt. Ewa Kozyra z policji w Białobrzegach.

Akcja ratunkowa po wypadku

- Przed godziną 2 otrzymaliśmy zgłoszenie w sprawie wypadku przy wiadukcie między Falęcicami a Białobrzegami. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej: gaśniczy i ratowniczy. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia. Akumulator z samochodu został odłączony. Na miejscu była już policja i karetka pogotowia, w której znajdowała się opatrzona poszkodowana kierująca samochodem osobowym. Zapewnialiśmy oświetlenie terenu dla pracujących tam techników policyjnych, którzy robili zdjęcia i dokonywali pomiarów - relacjonuje asp. Jacek Podwysocki, rzecznik straży pożarnej w Białobrzegach.

[EMBED-322]

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >