wawainfo.pl
Pędził jak szalony, dachował i uderzył w dom

Policja, Otwock

Wypadek na Mazowszu. Pędził jak szalony, dachował i uderzył w dom. W środku była starsza kobieta

14 Lipca 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

20-latek wjechał w budynek. Wcześniej kilkukrotnie dachował i uszkodził ogrodzenie posesji. Okazało się, że w domu, w którego okno uderzył, w chwili wypadku przebywała 76-letnia kobieta. Mężczyzna, który spowodował zdarzenie, nie miał prawa

Wypadek w Otwocku 

Niecodzienne zgłoszenie odebrał w sobotę dyżurny otwockiej policji. Okazało się, że w elewację budynku, który znajduje się przy ulicy Narutowicza, uderzył samochód osobowy marki Alfa Romeo. Za kierownicą pojazdu siedział młody 20-letni kierowca, mieszkaniec gminy Wiązowno. Zanim jednak uderzył w budynek, kilkukrotnie dachował i zniszczył ogrodzenie posesji. 

Nikt nie ucierpiał w wyniku wypadku 

Funkcjonariusze z otwockiej drogówki ustalili, że w momencie, gdy mężczyzna uderzył w budynek, uszkadzając przy tym elewację i okno, w mieszkaniu przebywała 76-letnia kobieta. Jak informuje nadkom. Daniel Niezdropa z komendy policji w Otwocku, kobieta w wyniku wypadku nie odniosła żadnych obrażeń. 

Zbadano, czy mężczyzna był pod wpływem narkotyków 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniejszą przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. - Spowodowało to utratę panowania nad kierownicą i pojazdem - podsumowuje nadkom. Daniel Niezdropa. 20-letniego kierowcę poddano badaniu na obecność alkoholu, był trzeźwy. - Aby upewnić się, czy w organizmie kontrolowanego nie znajdują się niedozwolone środki, kierowcę sprawdzano analizatorem narkotykowym. Urządzenie nie wykazało, aby zażywał środki odurzające - dodaje funkcjonariusz. 

Mężczyzna nie miał uprawnień 

Podczas przeprowadzonej przez funkcjonariuszy kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu. Dodatkowo samochód od ponad roku miał nie ważne badania techniczne. Za popełnione wykroczenia 20-latek został ukarany trzema mandatami karnymi o łącznej kwocie 1250 złotych.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >