Poważny wypadek pod Piasecznem. W akcji śmigłowiec LPR

Autor Julian Bakuła - 14 Czerwca 2020
Źródło: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Na drodze krajowej nr 50 pod Piasecznem doszło w niedzielę (14.06) do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Dwie osoby zostały ranne. Na miejsce przyjechała policja, lądował tam również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa akcja ratunkowa.

Wypadek pod Piasecznem

We wsi Czaplin pod Piasecznem, na drodze krajowej nr 50, doszło w niedzielę (14.06) około godziny 14:30 do wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Dwie osoby zostały ranne. Na miejscu pracuje policja. Trwa także akcja ratunkowa z udziałem śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - O godzinie 14:32 otrzymaliśmy zgłoszenie. W wypadku brała udział kierująca samochodem volkswagen oraz kierujący motocyklem bmw, który jechał wraz z pasażerką. Oboje mają 49 lat. Kierujący motocyklem został zabrany karetką do szpitala, pasażerkę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa. Trzeźwość pary z motocykla badana będzie w szpitalu. Policjanci są na miejscu i badają sprawę - powiedział nam przed godziną 16 sierż. Rafał Markiewicz z policji powiatowej w Piasecznie.

Ruch wahadłowy na drodze krajowej nr 50

Na miejsce przybyła także straż pożarna. Na drodze wprowadzono ruch wahadłowy. - O godzinie 14:35 mieliśmy zgłoszenie, że doszło do wypadku na drodze nr 50 przy 173 kilometrze. Motocyklista został przewieziony do szpitala. Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej, karetka, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i policja. W trakcie naszych działań na drodze wprowadzony został ruch wahadłowy. W tej chwili jest tam jeden zastęp straży pożarnej, wciąż obowiązuje ruch wahadłowy i straż pożarna asekuruje działania policji, która prowadzi tam dochodzenie - powiedział w rozmowie z Wawa Info o godzinie 16:10 mł. bryg. Łukasz Darmofalski, rzecznik straży pożarnej w Piasecznie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News