wawainfo.pl

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Poważny wypadek pod Piasecznem. W akcji śmigłowiec LPR

14 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Na drodze krajowej nr 50 pod Piasecznem doszło w niedzielę (14.06) do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Dwie osoby zostały ranne. Na miejsce przyjechała policja, lądował tam również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa akcja

Wypadek pod Piasecznem

We wsi Czaplin pod Piasecznem, na drodze krajowej nr 50, doszło w niedzielę (14.06) około godziny 14:30 do wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Dwie osoby zostały ranne. Na miejscu pracuje policja. Trwa także akcja ratunkowa z udziałem śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - O godzinie 14:32 otrzymaliśmy zgłoszenie. W wypadku brała udział kierująca samochodem volkswagen oraz kierujący motocyklem bmw, który jechał wraz z pasażerką. Oboje mają 49 lat. Kierujący motocyklem został zabrany karetką do szpitala, pasażerkę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa. Trzeźwość pary z motocykla badana będzie w szpitalu. Policjanci są na miejscu i badają sprawę  - powiedział nam przed godziną 16 sierż. Rafał Markiewicz z policji powiatowej w Piasecznie.

Ruch wahadłowy na drodze krajowej nr 50

Na miejsce przybyła także straż pożarna. Na drodze wprowadzono ruch wahadłowy. - O godzinie 14:35 mieliśmy zgłoszenie, że doszło do wypadku na drodze nr 50 przy 173 kilometrze. Motocyklista został przewieziony do szpitala. Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej, karetka, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i policja. W trakcie naszych działań na drodze wprowadzony został ruch wahadłowy. W tej chwili jest tam jeden zastęp straży pożarnej, wciąż obowiązuje ruch wahadłowy i straż pożarna asekuruje działania policji, która prowadzi tam dochodzenie - powiedział w rozmowie z Wawa Info o godzinie 16:10 mł. bryg. Łukasz Darmofalski, rzecznik straży pożarnej w Piasecznie.

[EMBED-322]

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >