wawainfo.pl
wypadek

policja.pl

Wypadek z udziałem karetki na Mazowszu. Dwie osoby zakleszczone w pojeździe

5 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Wypadek na drodze między Górą Kalwarii a Konstancinem-Jeziorną. Doszło do zderzenia trzech pojazdów. Niezbędne było użycie sprzętu hydraulicznego, aby wydostać z karetki kierowcę oraz pasażera pojazdu. Do szpitala zostały przewiezione dwie o

Wypadek pod Warszawą

Wypadek w miejscowości Słomczyn na trasie między Górą Kalwarii a Konstancinem-Jeziorną. - Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym otrzymaliśmy o godzinie 14.10. Zderzyły się ze sobą trzy pojazdy, samochód osobowy, dostawczy oraz samochód transportu medycznego - przekazał st. kpt. Łukasz Darmofalski z PSP w Piasecznie.

Wypadek z udziałem karetki

Na miejsce zdarzenia zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej. - Niezbędne było użycie sprzętu hydraulicznego, aby wydostać z karetki kierowcę oraz pasażera - wyjaśnił st. kpt. Łukasz Darmofalski. W zdarzeniu brały udział jeszcze dwie osoby, które poruszały się samochodem dostawczym oraz kierowca osobówki. - Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali, przebadani na miejscu przez ratowników medycznych. Nie wymagali hospitalizacji - dodaje st. kpt. Darmofalski.

Utrudnienia na drodze

- W wyniku zdarzenia doszło do utrudnień na odcinku między Górą Kalwarii a Konstancinem-Jeziorną - przekazał nadkom. Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej policji. Jak udało się ustalić portalowi Wawainfo.pl, utrudnienia mogą potrwać do nawet do godziny 18.00.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Tagi:

Utrudnienia na drogachGóra KalwariawypadekKonstancin-Jeziorna

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwielbia zaskakującą oraz malowniczą Pragę-Północ. Karolina interesuje się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności kinematografią dokumentalną, literaturą faktu oraz komiksami non-fiction.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Kawalerka w Warszawie - jak kształtują się ceny?

Czytaj więcej >
Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >