Wypadek z udziałem karetki na Mazowszu. Dwie osoby zakleszczone w pojeździe

Autor Karolina Kraushar - 5 Sierpnia 2020
wypadekŹródło: policja.pl

Wypadek na drodze między Górą Kalwarii a Konstancinem-Jeziorną. Doszło do zderzenia trzech pojazdów. Niezbędne było użycie sprzętu hydraulicznego, aby wydostać z karetki kierowcę oraz pasażera pojazdu. Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby. Utrudnienia w ruchu potrwają co najmniej do godziny 17.30. Na miejscu trwają działania policji.

Wypadek pod Warszawą

Wypadek w miejscowości Słomczyn na trasie między Górą Kalwarii a Konstancinem-Jeziorną. - Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym otrzymaliśmy o godzinie 14.10. Zderzyły się ze sobą trzy pojazdy, samochód osobowy, dostawczy oraz samochód transportu medycznego - przekazał st. kpt. Łukasz Darmofalski z PSP w Piasecznie.

Wypadek z udziałem karetki

Na miejsce zdarzenia zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej. - Niezbędne było użycie sprzętu hydraulicznego, aby wydostać z karetki kierowcę oraz pasażera - wyjaśnił st. kpt. Łukasz Darmofalski. W zdarzeniu brały udział jeszcze dwie osoby, które poruszały się samochodem dostawczym oraz kierowca osobówki. - Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali, przebadani na miejscu przez ratowników medycznych. Nie wymagali hospitalizacji - dodaje st. kpt. Darmofalski.

Utrudnienia na drodze

- W wyniku zdarzenia doszło do utrudnień na odcinku między Górą Kalwarii a Konstancinem-Jeziorną - przekazał nadkom. Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej policji. Jak udało się ustalić portalowi Wawainfo.pl, utrudnienia mogą potrwać do nawet do godziny 18.00.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News