Wypadek z udziałem karetki na Mazowszu. Dwie osoby zakleszczone w pojeździe

Autor Karolina Kraushar - 5 Sierpnia 2020
wypadekŹródło: policja.pl

Wypadek na drodze między Górą Kalwarii a Konstancinem-Jeziorną. Doszło do zderzenia trzech pojazdów. Niezbędne było użycie sprzętu hydraulicznego, aby wydostać z karetki kierowcę oraz pasażera pojazdu. Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby. Utrudnienia w ruchu potrwają co najmniej do godziny 17.30. Na miejscu trwają działania policji.

Wypadek pod Warszawą

Wypadek w miejscowości Słomczyn na trasie między Górą Kalwarii a Konstancinem-Jeziorną. - Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym otrzymaliśmy o godzinie 14.10. Zderzyły się ze sobą trzy pojazdy, samochód osobowy, dostawczy oraz samochód transportu medycznego - przekazał st. kpt. Łukasz Darmofalski z PSP w Piasecznie.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagła decyzja ministra zdrowia. Wracają obostrzenia
2. Bon turystyczny nie tylko na dziecko. W ustawie jest furtka, dorośli też mogą skorzystać z programu

Pilne ostrzeżenie, tajemnicze nasiona dotarły do Polski. Mogą być niebezpiecznePilne ostrzeżenie, tajemnicze nasiona dotarły do Polski. Mogą być niebezpieczneCzytaj dalej

Wypadek z udziałem karetki

Na miejsce zdarzenia zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej. - Niezbędne było użycie sprzętu hydraulicznego, aby wydostać z karetki kierowcę oraz pasażera - wyjaśnił st. kpt. Łukasz Darmofalski. W zdarzeniu brały udział jeszcze dwie osoby, które poruszały się samochodem dostawczym oraz kierowca osobówki. - Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali, przebadani na miejscu przez ratowników medycznych. Nie wymagali hospitalizacji - dodaje st. kpt. Darmofalski.

Utrudnienia na drodze

- W wyniku zdarzenia doszło do utrudnień na odcinku między Górą Kalwarii a Konstancinem-Jeziorną - przekazał nadkom. Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej policji. Jak udało się ustalić portalowi Wawainfo.pl, utrudnienia mogą potrwać do nawet do godziny 18.00.

Wybuch w Bejrucie. Piękny gest polskich strażaków, lecą z pomocąWybuch w Bejrucie. Piękny gest polskich strażaków, lecą z pomocąCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor z "Nasz nowy dom" nie może się otrząsnąć. Gdy dotarła do niej dramatyczna wiadomość, była wzburzona
  2. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne
  3. Poważny wypadek w Warszawie. Kobieta spadła z kładki na jezdnię
  4. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  5. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
  6. Nikt się nie spodziewał. Dagmara przekazała radosną nowinę, zewsząd płyną gratulacje
Pożar w centrum handlowym. Ewakuowano niemal tysiąc osóbPożar w centrum handlowym. Ewakuowano niemal tysiąc osóbCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News