wawainfo.pl
Barbora Polska

Barbora Polska

Wygodna i dobrze płatna praca. Barbora Polska prowadzi nabór na kurierów

7 Stycznia 2022

Autor tekstu:

redakcja wawa info

Barbora Polska Sp. z o. o. to prężnie działająca firma zajmująca się dostawą wysokiej jakości produktów spożywczych i chemii gospodarczej, odnosząca sukcesy zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Jej korzenie wyrosły na Litwie, gdzie obecnie triumfuje w dziedzinie najchętniej wybieranych przez konsumentów tego rodzaju usług.

Od stycznia 2021 r. działa na polskim rynku, a jej siedziba znajduje się nieopodal stolicy, w Ożarowie Mazowieckim. Firma funkcjonuje już w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Trójmieście, gdzie dostarcza zadowolonym klientom zamówione przez nich produkty prosto do rąk.

W związku z niezwykle szybkim rozwojem i planami ekspansji, Barbora Polska poszukuje nowych pracowników. Obecnie oddział przedsiębiorstwa w Ożarowie Mazowieckim prowadzi nabór na kurierów.

Barbora Polska zapewnia umowę o pracę w trybie zmianowym przed siedem dni w tygodniu. Konkurencyjna na polskim rynku pracy stawka podstawy to 4500 zł brutto. Może ona zostać jednak wzbogacona o nawet 2000 zł premii.

Firma oferuje pełne przygotowanie szkoleniowe i zapewnienie narzędzi do wykonywanej pracy. Co więcej, w ofercie jest również garść benefitów, wśród których znajduje się dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Potencjalny pracownik otrzymuje do dyspozycji samochód służbowy. Do obowiązków należy wkładanie do niego przygotowanych zamówień, a następnie dowożenie ich do klientów indywidualnych w Warszawie i okolicach. Ważna jest punktualność, rzetelność i wysoka kultura osobista.

Zainteresowani stanowiskiem powinni posiadać prawo jazdy kategorii B, umiejętność orientacji w terenie, chęć do pracy w zespole i wykazywać się pozytywną energią, którą potrafić będą zarażać innych!

Jeśli poszukujesz ciekawej i rozwijającej pracy, w której zdobędziesz bogate doświadczenie, a jazda samochodem to dla ciebie sama przyjemność, koniecznie skontaktuj się z firmą Barbora Polska >>W TYM MIEJSCU<<

Barbora Polska
Barbora Polska

redakcja wawa infoAutor

Konto redakcji Wawa Info

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Dzieje się w Warszawie

Utrudnienia w kursowaniu metra. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Dzieje się w Warszawie

Warszawa: utrudnienia na Ochocie i w Centrum. Ruszył protest klimatyczny

Czytaj więcej >
Strajk w Warszawie

Dzieje się w Warszawie

Awantura na trasie "Marszu dla Izy"

Czytaj więcej >
Marsz Niepodleglosci

Dzieje się w Warszawie

Decyzja sądu apelacyjnego ws. Marszu Niepodległości

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News

Dzieje się w Warszawie

Darmowe bilety miesięczne od WTP. Rusza kolejny etap akcji

Czytaj więcej >
fot. WawaInfo/Mateusz Dolak

Dzieje się w Warszawie

Tragedia na torowisku. Tramwaj śmiertelnie potrącił pieszego

Czytaj więcej >