wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Wygodna i dobrze płatna praca. Barbora Polska prowadzi nabór na kurierów
redakcja info
redakcja info 14.06.2022 02:02

Wygodna i dobrze płatna praca. Barbora Polska prowadzi nabór na kurierów

Barbora Polska
Barbora Polska

Barbora Polska Sp. z o. o. to prężnie działająca firma zajmująca się dostawą wysokiej jakości produktów spożywczych i chemii gospodarczej, odnosząca sukcesy zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Jej korzenie wyrosły na Litwie, gdzie obecnie triumfuje w dziedzinie najchętniej wybieranych przez konsumentów tego rodzaju usług.

Od stycznia 2021 r. działa na polskim rynku, a jej siedziba znajduje się nieopodal stolicy, w Ożarowie Mazowieckim. Firma funkcjonuje już w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Trójmieście, gdzie dostarcza zadowolonym klientom zamówione przez nich produkty prosto do rąk.

W związku z niezwykle szybkim rozwojem i planami ekspansji, Barbora Polska poszukuje nowych pracowników. Obecnie oddział przedsiębiorstwa w Ożarowie Mazowieckim prowadzi nabór na kurierów.

Barbora Polska zapewnia umowę o pracę w trybie zmianowym przed siedem dni w tygodniu. Konkurencyjna na polskim rynku pracy stawka podstawy to 4500 zł brutto. Może ona zostać jednak wzbogacona o nawet 2000 zł premii.

Firma oferuje pełne przygotowanie szkoleniowe i zapewnienie narzędzi do wykonywanej pracy. Co więcej, w ofercie jest również garść benefitów, wśród których znajduje się dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Potencjalny pracownik otrzymuje do dyspozycji samochód służbowy. Do obowiązków należy wkładanie do niego przygotowanych zamówień, a następnie dowożenie ich do klientów indywidualnych w Warszawie i okolicach. Ważna jest punktualność, rzetelność i wysoka kultura osobista.

Zainteresowani stanowiskiem powinni posiadać prawo jazdy kategorii B, umiejętność orientacji w terenie, chęć do pracy w zespole i wykazywać się pozytywną energią, którą potrafić będą zarażać innych!

Jeśli poszukujesz ciekawej i rozwijającej pracy, w której zdobędziesz bogate doświadczenie, a jazda samochodem to dla ciebie sama przyjemność, koniecznie skontaktuj się z firmą Barbora Polska >>W TYM MIEJSCU<<

>
>

Tagi:
Powiązane