wawainfo.pl

Barbora Polska

Wygodna i dobrze płatna praca. Barbora Polska prowadzi nabór na kurierów

14 Czerwca 2022

Autor tekstu:

redakcja info

Barbora Polska Sp. z o. o. to prężnie działająca firma zajmująca się dostawą wysokiej jakości produktów spożywczych i chemii gospodarczej, odnosząca sukcesy zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Jej korzenie wyrosły na Litwie, gdzie obecnie triumfuje w dziedzinie najchętniej wybieranych przez konsumentów tego rodzaju usług.

Od stycznia 2021 r. działa na polskim rynku, a jej siedziba znajduje się nieopodal stolicy, w Ożarowie Mazowieckim. Firma funkcjonuje już w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Trójmieście, gdzie dostarcza zadowolonym klientom zamówione przez nich produkty prosto do rąk.

W związku z niezwykle szybkim rozwojem i planami ekspansji, Barbora Polska poszukuje nowych pracowników. Obecnie oddział przedsiębiorstwa w Ożarowie Mazowieckim prowadzi nabór na kurierów.

Barbora Polska zapewnia umowę o pracę w trybie zmianowym przed siedem dni w tygodniu. Konkurencyjna na polskim rynku pracy stawka podstawy to 4500 zł brutto. Może ona zostać jednak wzbogacona o nawet 2000 zł premii.

Firma oferuje pełne przygotowanie szkoleniowe i zapewnienie narzędzi do wykonywanej pracy. Co więcej, w ofercie jest również garść benefitów, wśród których znajduje się dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Potencjalny pracownik otrzymuje do dyspozycji samochód służbowy. Do obowiązków należy wkładanie do niego przygotowanych zamówień, a następnie dowożenie ich do klientów indywidualnych w Warszawie i okolicach. Ważna jest punktualność, rzetelność i wysoka kultura osobista.

Zainteresowani stanowiskiem powinni posiadać prawo jazdy kategorii B, umiejętność orientacji w terenie, chęć do pracy w zespole i wykazywać się pozytywną energią, którą potrafić będą zarażać innych!

Jeśli poszukujesz ciekawej i rozwijającej pracy, w której zdobędziesz bogate doświadczenie, a jazda samochodem to dla ciebie sama przyjemność, koniecznie skontaktuj się z firmą Barbora Polska >>W TYM MIEJSCU<<

undefined
undefined

Tagi:

Podobne artykuły

Dzieje się w Warszawie

Utrudnienia w kursowaniu metra. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Czytaj więcej >

Dzieje się w Warszawie

Warszawa: utrudnienia na Ochocie i w Centrum. Ruszył protest klimatyczny
Czytaj więcej >

Dzieje się w Warszawie

Fantastyczne wieści dla mieszkańców Warszawy. Miasto zadba dodatkowo o ich zdrowie
Czytaj więcej >

Dzieje się w Warszawie

Wiatr zerwał dekoracje świąteczną z Galerii Wileńskiej
Czytaj więcej >

Dzieje się w Warszawie

Strefa Jelenia 2022 namiesza nad Wisłą! Powraca najgorętszy rapowy cykl koncertów w plenerze
Czytaj więcej >

Dzieje się w Warszawie

Ile kosztuje strona internetowa ze sklepem?
Czytaj więcej >
redakcja info

Konto redakcji Wawa Info

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]