wawainfo.pl
Wesele zakończyło się tragicznie

Pixabay

Karolina z zazdrości zabiła narzeczonego na Weselu. Tragiczny finał zabawy pod Warszawą

27 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Wesele zamieniło się w koszmar. Do dramatycznego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w podwarszawskich Markach. Jak podaje Super Express, Karolina Dz. i jej partner byli świadkami na weselu swoich przyjaciół. To miał być piękny dzień dla pary młod

Wesele zakończyło się tragicznie

Wesele w podwarszawskich Markach, na którym 24-letnia Karolina Dz. i jej 48-letni partner byli świadkami, odbyło się w ubiegły piątek. Jak donosi "Super Express", kobieta od rana zachowywała się inaczej niż zwykle. - Już jak jechaliśmy do urzędu, Karolina stroiła fochy. Widać było, że ma jakąś pretensję do Piotra. Pomyślałem sobie, że ona tu za chwilę wywinie jakiś numer. I nie pomyliłem się. Ona była porywcza, ale, że aż tak!? - zdradził gazecie Paweł, jeden z gości weselnych.

Przyjęcie weselne nie należało do udanych

Po ceremonii państwo młodzi w towarzystwie świadków opuścili gmach urzędu i udali się na imprezę, która była organizowana w domu w Markach. Niestety goście nie wspominają sobotniego wesela najlepiej. - Karolina psuła całą imprezę i zamiast się bawić, robiła co chwilę problem. Była wściekła na Piotra, bo któraś z pań szeptała mu coś na ucho. W końcu wyłączyliśmy muzykę i powiedzieliśmy, żeby wyszła, bo psuje przyjęcie - zrelacjonował "Super Expressowi" przebieg zdarzeń uczestnik wesela.

Kobietę wyproszono z domu

Pijana 24-latka została wyproszona przez weselników z imprezy, jednak po pewnym czasie wróciła po swojego 48-letniego partnera. Jak się później okazało, kobieta wcale nie chciała pogodzić się z mężczyzną. W nocy z soboty na niedzielę, po poprawinach Karolina Dz. weszła do pokoju, w którym spał jej partner, wyciągnęła nóż i ugodziła go prosto w serce.

Kobieta usłyszała zarzuty

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja. Funkcjonariusze zatrzymali Karolinę Dz.. - 24-letnia kobieta usłyszała zarzut zabójstwa i została aresztowana na trzy miesiące - przekazał Marcin Saduś, rzecznik prasowy praskiej prokuratury.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tagi:

Marki

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwielbia zaskakującą oraz malowniczą Pragę-Północ. Karolina interesuje się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności kinematografią dokumentalną, literaturą faktu oraz komiksami non-fiction.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Kawalerka w Warszawie - jak kształtują się ceny?

Czytaj więcej >
Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >