wawainfo.pl
Wesele zakończyło się tragicznie

Pixabay

Karolina z zazdrości zabiła narzeczonego na Weselu. Tragiczny finał zabawy pod Warszawą

27 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Wesele zamieniło się w koszmar. Do dramatycznego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w podwarszawskich Markach. Jak podaje Super Express, Karolina Dz. i jej partner byli świadkami na weselu swoich przyjaciół. To miał być piękny dzień dla pary młod

Wesele zakończyło się tragicznie

Wesele w podwarszawskich Markach, na którym 24-letnia Karolina Dz. i jej 48-letni partner byli świadkami, odbyło się w ubiegły piątek. Jak donosi "Super Express", kobieta od rana zachowywała się inaczej niż zwykle. - Już jak jechaliśmy do urzędu, Karolina stroiła fochy. Widać było, że ma jakąś pretensję do Piotra. Pomyślałem sobie, że ona tu za chwilę wywinie jakiś numer. I nie pomyliłem się. Ona była porywcza, ale, że aż tak!? - zdradził gazecie Paweł, jeden z gości weselnych.

Przyjęcie weselne nie należało do udanych

Po ceremonii państwo młodzi w towarzystwie świadków opuścili gmach urzędu i udali się na imprezę, która była organizowana w domu w Markach. Niestety goście nie wspominają sobotniego wesela najlepiej. - Karolina psuła całą imprezę i zamiast się bawić, robiła co chwilę problem. Była wściekła na Piotra, bo któraś z pań szeptała mu coś na ucho. W końcu wyłączyliśmy muzykę i powiedzieliśmy, żeby wyszła, bo psuje przyjęcie - zrelacjonował "Super Expressowi" przebieg zdarzeń uczestnik wesela.

Kobietę wyproszono z domu

Pijana 24-latka została wyproszona przez weselników z imprezy, jednak po pewnym czasie wróciła po swojego 48-letniego partnera. Jak się później okazało, kobieta wcale nie chciała pogodzić się z mężczyzną. W nocy z soboty na niedzielę, po poprawinach Karolina Dz. weszła do pokoju, w którym spał jej partner, wyciągnęła nóż i ugodziła go prosto w serce.

Kobieta usłyszała zarzuty

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja. Funkcjonariusze zatrzymali Karolinę Dz.. - 24-letnia kobieta usłyszała zarzut zabójstwa i została aresztowana na trzy miesiące - przekazał Marcin Saduś, rzecznik prasowy praskiej prokuratury.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >