wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Strefa Jelenia 2022 namiesza nad Wisłą! Powraca najgorętszy rapowy cykl koncertów w plenerze
redakcja info
redakcja info 26.05.2022 19:08

Strefa Jelenia 2022 namiesza nad Wisłą! Powraca najgorętszy rapowy cykl koncertów w plenerze

jelenia2022
materiały partnera

Strefa Jelenia 2022 ruszy już w czerwcu! Najpopularniejsza letnia rapowa miejscówka nad Wisłą po raz kolejny ugości czołowych reprezentantów polskiej sceny. Dowiedz się, kto zagra na Strefie Jelenia 2022!

Strefa Jelenia co to?

Strefa Jelenia to sezonowa miejscówka znajdująca się na Wale Miedzeszyńskim 379 i zarazem cykl koncertów z najgorętszymi polskim nazwiskami rapu. Nad całością czuwa marka Jägermeister. Oprócz odbywających się tu występów czekają na Ciebie również szalone befory i aftery, strefa chillu oraz warsztaty create, podczas których pobudzisz swoją kreatywność i stworzysz melanżowe itemy DIY. Nie zabraknie również niespodzianek od Jelenia!

Strefa Jelenia działać będzie w każdy piątek i sobotę od 11 czerwca do 20 sierpnia.

Strefa Jelenia 2022 kto zagra?

Strefa Jelenia słynie z mocnego i zróżnicowanego line-upu i nie inaczej jest w tym roku. W ramach Strefy Jelenia 2022 usłyszycie zarówno legendy sceny i najciekawszych przedstawicieli młodego rapowego pokolenia. Tego lata na Wale Miedzeszyńskim usłyszycie między innymi takich artystów jak Miły ATZ, Janusz Walczuk, CatchUp, Oliwka Brazil, Zdechły Osa, Rusina, Young Igi czy Oki. Starą gwardię reprezentować będą Tede, DONGURALESKO czy Paluch! Nie zabrakło również bardziej alternatywnych brzmień, za które będą odpowiedzialni Miętha czy bracia Kacperczyk.

W tym roku Strefa Jelenia ponownie została partnerem SBM FFestivalu, dlatego to właśnie tutaj 23 lipca odbędzie się before przed szóstą już edycją festiwalu. Szczegóły poznamy wkrótce!

Całą rozpiskę koncertów znajdziesz na końcu artykułu.

Strefa Jelenia bilety

Bilety na pojedyncze koncerty są po 39 złotych. W cenie otrzymasz shot zmrożonego Jägermeistera na start! Dostępna jest również ograniczona pula karnetów na wszystkie koncerty z limitowanym T-shirtem Strefy Jelenia w cenie 349 złotych.

Wszystkie bilety dostępne są w Going. i na Empik Bilety! -> STREFA JELENIA 2022

Strefa Jelenia 2022 od ilu lat?

W koncertach w ramach cyklu Strefa Jelenia uczestniczyć mogą wyłącznie osoby, które najpóźniej w dniu wydarzenia ukończyły 18 rok życia.

Tagi:
Powiązane