Robotnicy przebili rurę z gazem. Ogromna ewakuacja szkoły, strażacy zamknęli ulice

Autor - 8 Września 2020
Z ostatniej chwiliŹródło: wawainfo.pl

Strażacy i policjanci zamknęli aleję Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Wszystko z powodu uszkodzenia rury z gazem przy szkole podstawowej. Służby ewakuowały uczniów, mieszkańców dwóch bloków i odgrodziły okolicę.

Robotnicy przebili rurę z gazem

Jak przekazał nam kpt. Bartosz Bajorek ze straży pożarnej, rurociąg został naruszony przez pracowników w trakcie wykopów prowadzonych koparką na rogu ulicy Saskiej i alei Stanów Zjednoczonych. W związku z zagrożeniem ewakuowana została szkoła podstawowa nr 143 oraz dwa budynki znajdujące się w sąsiedztwie placówki. Przez kilkanaście minut zamknięta była al. Stanów Zjednoczonych oraz ul. Saska. - Do uszkodzenia rurociągu doszło około godziny 13.30. Na miejscu pracowało sześć zastępów. Dzięki szybkiej akcji pogotowia gazowego udało się powstrzymać wyciek metanu - przekazał Bajorek. W wyniku uszkodzenia rurociągu nikt nie ucierpiał.

Dzisiaj grzeje:
1.Ważna zmiana w związku z koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło

2.Bez pardonu wtargnął do szkoły i kazał wszystkim zdejmować maseczki. Nie reagował nawet na policjantów

Zamknięta al. Stanów Zjednoczonych

Jak podawał Zarząd Transportu Miejskiego, z przyczyn technicznych na ul. Saskiej i Al. Stanów Zjednoczonych występowały utrudnienia w kursowaniu linii 111,123,141,143,147,151,182,188,411,502,507,509,514,520,523,525. Autobusy zostały skierowane na najbliższe przejezdne ciągi komunikacyjne, zasadniczo: linie 111,123,507,509 w obu kierunkach przez ulice: Saska / Zwycięzców - Zwycięzców - Paryska - Brukselska - Ateńska… Linia 147 w obu kierunkach: …Francuska - Paryska - Brukselska - Ateńska -… Linie 141,143,151,182,188,411,502,514,520,523,525 w kierunku centrum: Al. Stanów Zjednoczonych / Międzynarodowa - Zwycięzców - Wał Miedzeszyński - most Łazienkowski.

Kierowcy kierowani na objazdy

Nasza czytelniczka - mieszkanka Saskiej Kępy - napisała do nas jak wyglądała sytuacja na miejscu. - Dzieci zostały skierowane w stronę ulicy Międzynarodowej. Kierowcy nie mogą przejechać w kierunku mostu, kierowani są na objazdy już na wysokości kładki - przekazała nam czytelniczka Karina.

Uniwersytet Warszawski przechodzi na naukę zdalną. Właśnie wydano komunikatUniwersytet Warszawski przechodzi na naukę zdalną. Właśnie wydano komunikatCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy będą musieli przygotować się na najgorsze. Meteorolodzy nie mają złudzeń, chodzi o nadchodzącą zimę
  2. Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?
  3. Kobieta zostawiła torebkę na bulwarach. Strażnicy miejscy zajrzeli do środka. "Zestaw" zaskoczył funkcjonariuszy
  4. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Jedzenie z Biedronki, Lidla, McDonald's, Selgrosa i Intermarché z salmonellą
  5. Zadzwoniła do córki, pożegnała i skoczyła do Wisły. Porażająca akcja służb w Warszawie
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Warszawianka znęcała się nad psem na oczach dzieci. Została nagrana przez sąsiadówWarszawianka znęcała się nad psem na oczach dzieci. Została nagrana przez sąsiadówCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News