Spłonął autobus na S8. Sytuacja była poważna, droga zablokowana

Autor Mateusz Dolak - 4 Listopada 2020
Pożar na S8Źródło: policja wyszków

Pożar autobusu na trasie S8 na Mazowszu. Policja ostrzega, że droga w kierunku Białegostoku jest zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z ogromnymi utrudnieniami.

Pożar autobusu na S8

O pożarze poinformowała policja z Wyszkowa. - Uwaga kierowcy. Utrudnienia w ruchu na trasie S8 w rejonie węzła Lucynów W stronę Białegostoku droga jest całkowicie zablokowana. Pali się autobus. Zalecamy objazd węzłem Mostówka. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy - podali policjanci.

Jak czytamy w komunikacie umieszczonym na Facebooku, kierowca zdołał sam opuścić pojazd, którym podróżował bez pasażerów.

????Uwaga kierowcy ⚠️ Utrudnienia w ruchu na trasie S-8 w rejonie węzła Lucynów???? W stronę Białegostoku droga jest...

Opublikowany przez Policja Wyszków Środa, 4 listopada 2020

Wcześniej w okolicy zderzyły się dwie furgonetki

Jak pisaliśmy na Wawa Info, około godziny 15:20 na trasie S8 w pobliżu Wyszkowa - pomiędzy Lucynowem a Tumankiem - doszło do poważnego wypadku. "W zderzeniu 2 pojazdów ranna została jedna osoba, która z obrażeniami została przetransportowana do szpitala" - poinformowała komenda powiatowa policji w Wyszkowie. Ranny został 27-letni kierowca jednego z pojazdów.

"Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśniają okoliczności i przebieg wypadku drogowego, do którego doszło na trasie S-8 około 2 km za węzłem Lucynów w kierunku Białegostoku. Objazd w kierunku Białegostoku - węzeł trasy S-8 Lucynów przez miejscowość Wyszków. Apelujemy o ostrożność. Robimy wszystko, aby jak najszybciej przywrócić płynny ruch" - relacjonowała wyszkowska policja.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News