wawainfo.pl
Poważny wypadek na obwodnicy Siedlec

OSP NOWE OPOLE, FB

Wyprzedzając stracił panowanie nad autem, doszło do wypadku. W środku jechały dzieci, dziewięć osób rannych

27 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

W miejscowości Żelków - Kolonia doszło do poważnego wypadku. Podczas wyprzedzania kierowca hyundaia zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. W autach podróżowały rodziny z dziećmi. Wszystkich uczestników zdarzenia przetransportowano

Wypadek podczas wyprzedzania

26 kwietnia o godzinie 21.25 na obwodnicy Siedlec, w miejscowości Żelków - Kolonia doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. 47-letni kierowca hyundaia w trakcie wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącymi z naprzeciwka dwoma autami: hyundaiem i volvo. W pojazdach podróżowało siedem osób dorosłych i dwoje dzieci w wieku dziesięciu i trzynastu lat.

Dwie osoby uwięzione w pojazdach 

Dwie osoby zostały uwięzione w samochodach. Aby je wyciągnąć, straż pożarna musiała użyć sprzętu hydraulicznego. - Na szczęście wszyscy byli przytomni. Żaden z poszkodowanych nie wymagał również resuscytacji krążeniowo-oddechowej - mówi mł. bryg. Paweł Kulicki z Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach. Na miejsce przybyło pięć zastępów straży pożarnej, sześć zespołów pogotowia oraz trzy patrole policji. Do szpitala przetransportowano wszystkich uczestników wypadku, łącznie dziewięć osób. - Czworo z dziewięciorga opuściło placówkę - mówi kom. Agnieszka Świerczewska z komendy w Siedlcach. 

Kierowcy byli trzeźwi

- Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W tej chwili policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia - przekazuje  kom. Agnieszka Świerczewska z komendy w Siedlcach. - Najprawdopodobniejszą przyczyną wypadku była nadmierna prędkość hyundaia, który ciągnął przyczepę - dodaje mł. bryg. Paweł  Kulicki z Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach. Po wypadku przez trzy godziny pomiędzy Mińskiem Mazowieckim, a Międzyrzecem Podlaskim były utrudnienia. Droga była zablokowana. Policja skierowała kierowców na objazd przez Siedlce.  

 Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwiel

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >
Obraz DUOTONE_ z Pixabay

Wiadomości

Nie żyje Hanna Lewandowska, wiceprezes Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa Polskiego

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Wiadomości

Awaria metra. Na stacji Młociny występują utrudnienia

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Wiadomości

Akcja policji pod domem Rafała Trzaskowskiego. Doszło do obywatelskiego zatrzymania

Czytaj więcej >
imago stock&people/EAST NEWS

Wiadomości

Auchan wprowadza usługi pocztowe. I omija zakaz handlu w niedziele

Czytaj więcej >