wawainfo.pl
Poważny wypadek na obwodnicy Siedlec

OSP NOWE OPOLE, FB

Wyprzedzając stracił panowanie nad autem, doszło do wypadku. W środku jechały dzieci, dziewięć osób rannych

27 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

W miejscowości Żelków - Kolonia doszło do poważnego wypadku. Podczas wyprzedzania kierowca hyundaia zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. W autach podróżowały rodziny z dziećmi. Wszystkich uczestników zdarzenia przetransportowano

Wypadek podczas wyprzedzania

26 kwietnia o godzinie 21.25 na obwodnicy Siedlec, w miejscowości Żelków - Kolonia doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. 47-letni kierowca hyundaia w trakcie wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącymi z naprzeciwka dwoma autami: hyundaiem i volvo. W pojazdach podróżowało siedem osób dorosłych i dwoje dzieci w wieku dziesięciu i trzynastu lat.

Dwie osoby uwięzione w pojazdach 

Dwie osoby zostały uwięzione w samochodach. Aby je wyciągnąć, straż pożarna musiała użyć sprzętu hydraulicznego. - Na szczęście wszyscy byli przytomni. Żaden z poszkodowanych nie wymagał również resuscytacji krążeniowo-oddechowej - mówi mł. bryg. Paweł Kulicki z Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach. Na miejsce przybyło pięć zastępów straży pożarnej, sześć zespołów pogotowia oraz trzy patrole policji. Do szpitala przetransportowano wszystkich uczestników wypadku, łącznie dziewięć osób. - Czworo z dziewięciorga opuściło placówkę - mówi kom. Agnieszka Świerczewska z komendy w Siedlcach. 

Kierowcy byli trzeźwi

- Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W tej chwili policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia - przekazuje  kom. Agnieszka Świerczewska z komendy w Siedlcach. - Najprawdopodobniejszą przyczyną wypadku była nadmierna prędkość hyundaia, który ciągnął przyczepę - dodaje mł. bryg. Paweł  Kulicki z Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach. Po wypadku przez trzy godziny pomiędzy Mińskiem Mazowieckim, a Międzyrzecem Podlaskim były utrudnienia. Droga była zablokowana. Policja skierowała kierowców na objazd przez Siedlce.  

 Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Akcja służb w Lesie Kabackim (zdj. ilustracyjne)

Wiadomości

23-letnia Karolina nie żyje. Jej ciało znaleziono w Lesie Kabackim

Czytaj więcej >
W Warszawie trwa protest Agrounii.

Wiadomości

Akcja rolników w Warszawie, są mocno wkurzeni. Przyjechali przed Biedronki i rozdają ziemniaki

Czytaj więcej >
Pół nagi mężczyzna na Grochowie zaniepokoił wiernych z pobliskiego kościoła.

Wiadomości

Skandal podczas mszy świętej. Przed kościołem nagle pojawił się rozebrany mężczyzna

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rolnicy mają dość. W czwartek pojawią się przed Biedronkami

Czytaj więcej >
W centrum Warszawy postawiono canoe.

Wiadomości

W Warszawie w środku miasta nagle pojawiła się łódka. O co chodzi?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Ogromny paraliż w Warszawie. Opóźnione autobusy, korek na kilkanaście kilometrów. Wszystko przez ulewę

Czytaj więcej >