Zaskakująca deklaracja prezydenta Warszawy. Na antenie Polsatu powiedział co będzie z ulicą Lecha Kaczyńskiego

Autor Julian Bakuła - 13 Czerwca 2020
Rafał Trzaskowski w PolsacieŹródło: Urząd Miasta st. Warszawy, fot. E. Lach

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, ubiegający się o fotel prezydenta Polski, złożył podczas wywiadu udzielonego stacji Polsat zaskakującą deklarację. W Warszawie ma powstać ulica Lecha Kaczyńskiego. Trzaskowski stwierdził, że Kaczyńskiemu należy się taka ulica. Na antenie stacji Polsat mówił także o swojej kampanii wyborczej i programie oraz przedstawił ocenę prezydentury Andrzeja Dudy.

Trzaskowski w Polsacie

W piątek (12.06) prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wystąpił w nadawanym przez stację Polsat programie "Gość Wydarzeń". W udzielonym stacji wywiadzie poruszał liczne kwestie - od spraw warszawskich po kwestie związane z kampanią prezydencką i perspektywą ewentualnego objęcia fotela prezydenta kraju. Trzaskowski stwierdził, że zakończył pierwszą fazę kampanii wyborczej, czyli zbieranie podpisów, teraz z kolei przyszedł czas na fazę drugą, mającą polegać na konsultacji z obywatelami oraz na przedstawieniu programu. Była więc mowa między innymi o pomyśle powszechnie darmowych żłobków, o zapomogach pieniężnych dla osób rezygnujących z pieca na węgiel lub instalujących panele słoneczne, jak również o poglądach Trzaskowskiego na małżeństwa jednopłciowe i związki partnerskie.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające odkrycie w sortowni odpadów. Nie żyje noworodek, ciało przyjechało ze śmieciami
2. Wypłata gotówki już nie wszędzie taka prosta. Weszły kolejne ograniczenia

Ulica Lecha Kaczyńskiego

Prezydent Warszawy złożył także deklarację, która dla wielu może okazać się zaskakująca. Dorota Gawryluk, prowadząca program "Gość Wydarzeń" na antenie Polsatu, zapytała go, czy w Warszawie powstanie ulica Lecha Kaczyńskiego. - Zasługuje na ulicę w Warszawie i będzie ją miał - stwierdził w odpowiedzi Rafał Trzaskowski. Zastrzegł jednak, że taka ulica nie może powstać z pogwałceniem prawa i ze stworzeniem jej trzeba będzie poczekać do zakończenia kampanii wyborczej, gdy zgłosi taką inicjatywę.

Uwaga. Nadciągają ogromne upały. Termometry pokażą rekordowe wartościUwaga. Nadciągają ogromne upały. Termometry pokażą rekordowe wartościCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda odwiedził gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Co tam się wydarzyło?
  2. Młoda Karolina Małysz wprawiła fanów w zdziwienie. Gdy zobaczyliśmy jej zdjęcia, oniemieliśmy
  3. Wybory 2020. Uwaga, niedługo mija ważny termin dla wszystkich Polaków
  4. Zarzuty po ogromnej tragedii. Matka osierociła trójkę dzieci
  5. Nieszczęśliwy wypadek. Kobieta wypadła z okna
  6. Przez 25 lat nie zmywała makijażu z oczu, efekt odbiera mowę. Ostrzegamy, tylko dla osób o mocnych nerwach
Zaskakujące wyniki sondażu. Wyszło, co Polacy sądzą o obostrzeniachZaskakujące wyniki sondażu. Wyszło, co Polacy sądzą o obostrzeniachCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News