wawainfo.pl
pogoda

google maps (screen)

Załamanie nad Warszawą może nam zepsuć plany. Nie wygląda dobrze

25 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Olbryt

Udostępnij:

Pogoda znów nie rozpieszcza mieszkańców Warszawy. W nocy z poniedziałku na wtorek padało, nastąpiło też znaczne ochłodzenie. We wtorek 25 sierpnia możemy spodziewać się opadów, a gdzieniegdzie nawet burz. Jeśli poczujecie się senni i

Pogoda - czy to już koniec lata? 

Pogoda na większym obszarze kraju u mało kogo będzie w stanie wywołać uśmiech na twarzy. Koniecznie zaopatrzmy się w parasole, ponieważ na większym obszarze kraju popada, a miejscami także zagrzmi. Temperatura nadal spada, wiatr staje się coraz silniejszy, pogarsza się też biomet. We wtorek słonecznie i bez opadów będzie tylko na Śląsku, w Wielkopolsce i na Ziemi Lubuskiej. W pozostałych częściach kraju zachmurzy się i spadnie deszcz, któremu po południu mogą towarzyszyć burze.

Warszawa - uwaga na burze

IMGW ostrzega przed burzami, które najpewniej "ściągną" nad stolicę od środy (godz. 7:30) i mogą potrwać aż do wtorku (również do 7:30). IMGW wydało ostrzeżenie 1. stopnia o możliwym oberwaniu chmury nad Mazowszem. 

Na Mazowszu nie będzie tak źle

Na Śląsku, w Małopolsce i na Mazowszu będzie najcieplej. Możemy spodziewać się temperatury dochodzącej do 23 stopni. Utrzyma się umiarkowany i silny wiatr z kierunku zachodniego, który w porywach dochodzić będzie do 50 kilometrów na godzinę. Na północy, wschodzie i południu warunki biometeorologiczne ulegną pogorszeniu - nie dziwmy się senności i bólom głowy. 

Środa cieplejsza, ale wciąż burzowa

W całej północnej połowie kraju środa zapowiada się deszczowo i burzowo. Tylko na południu będzie słonecznie i przez cały dzień nie spadnie kropla wody z nieba. Temperatura wzrośnie i po południu sięgnie od 20-21 stopni na północy do 26-27 stopni na południu i w centrum kraju.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Aleksandra OlbrytAutor

Aleksandra Olbryt od "zawsze" pisze i czyta w ponadprzeciętnych ilościach. W redakcji Wawa Info zdobywa pierwsze dziennikarskie szlify. Jest studentką europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim i autorką bloga "Między słowami".

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >