wawainfo.pl
pogoda

google maps (screen)

Załamanie nad Warszawą może nam zepsuć plany. Nie wygląda dobrze

25 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Olbryt

Udostępnij:

Pogoda znów nie rozpieszcza mieszkańców Warszawy. W nocy z poniedziałku na wtorek padało, nastąpiło też znaczne ochłodzenie. We wtorek 25 sierpnia możemy spodziewać się opadów, a gdzieniegdzie nawet burz. Jeśli poczujecie się senni i

Pogoda - czy to już koniec lata? 

Pogoda na większym obszarze kraju u mało kogo będzie w stanie wywołać uśmiech na twarzy. Koniecznie zaopatrzmy się w parasole, ponieważ na większym obszarze kraju popada, a miejscami także zagrzmi. Temperatura nadal spada, wiatr staje się coraz silniejszy, pogarsza się też biomet. We wtorek słonecznie i bez opadów będzie tylko na Śląsku, w Wielkopolsce i na Ziemi Lubuskiej. W pozostałych częściach kraju zachmurzy się i spadnie deszcz, któremu po południu mogą towarzyszyć burze.

Warszawa - uwaga na burze

IMGW ostrzega przed burzami, które najpewniej "ściągną" nad stolicę od środy (godz. 7:30) i mogą potrwać aż do wtorku (również do 7:30). IMGW wydało ostrzeżenie 1. stopnia o możliwym oberwaniu chmury nad Mazowszem. 

Na Mazowszu nie będzie tak źle

Na Śląsku, w Małopolsce i na Mazowszu będzie najcieplej. Możemy spodziewać się temperatury dochodzącej do 23 stopni. Utrzyma się umiarkowany i silny wiatr z kierunku zachodniego, który w porywach dochodzić będzie do 50 kilometrów na godzinę. Na północy, wschodzie i południu warunki biometeorologiczne ulegną pogorszeniu - nie dziwmy się senności i bólom głowy. 

Środa cieplejsza, ale wciąż burzowa

W całej północnej połowie kraju środa zapowiada się deszczowo i burzowo. Tylko na południu będzie słonecznie i przez cały dzień nie spadnie kropla wody z nieba. Temperatura wzrośnie i po południu sięgnie od 20-21 stopni na północy do 26-27 stopni na południu i w centrum kraju.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >