wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Piknik Rodzinny 19 września – wstęp dla wszystkich bezpłatny – Memoriał Andrzeja Jaczewskiego
Barbara Daszuta
Barbara Daszuta 19.03.2022 03:32

Piknik Rodzinny 19 września – wstęp dla wszystkich bezpłatny – Memoriał Andrzeja Jaczewskiego

piknik ursus
Materiały Partnera

Koniec wakacyjnej atmosfery? Na pewno nie na warszawskim Ursusie! W niedzielę 19 września na stadionie KS Ursus Warszawa przy ulicy Sosnkowskiego 3 z inicjatywy firmy EBEJOT zostanie zorganizowany Memoriał Andrzeja Jaczewskiego w formie Otwartego Pikniku Rodzinnego - będzie to idealny pomysł na jak najlepsze pożegnanie lata dla każdego mieszkańca dzielnicy Ursus oraz całej Warszawy!

Zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych na czele z aktywnościami sportowymi oraz częścią artystyczną. Głównym punktem całodniowego wydarzenia będzie pokazowy mecz pomiędzy drużynami oldbojów Legii Warszawa oraz KS Ursus Warszawa. Wstęp wolny dla każdego!

Zobacz także wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1739502176240813/

Całe przedsięwzięcie zostało zainicjowane dla jak najlepszego uczczenia pamięci Andrzeja Jaczewskiego, założyciela i wieloletniego prezesa firmy EBEJOT - osoby, która podczas całego swojego życia na pierwszym miejscu stawiała działalność prospołeczną. EBEJOT Development to uznany deweloper realizujący inwestycje mieszkaniowe głównie na warszawskim Ursusie. Firma znana jest z wysokiego standardu prac budowlanych, dbając o komfort oraz zadowolenia każdego nowego mieszkańca. EBEJOT przez ponad 20 lat działalności wypracował sobie duże zaufanie i uznanie na stołecznym rynku nieruchomości. W trakcie Otwartego Pikniku Rodzinnego zaprezentowana zostanie najnowsza inwestycja domów jednorodzinnych EBEJOT Development Ventura Verde w Starej Wsi (Nadarzyn).

Program wydarzenia

Oficjalny początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:00 na stadionie przy ulicy Sosnkowskiego 3.

Piknik zostanie zorganizowany we współpracy z Klubem Sportowym Ursus Warszawa. Młodzi zawodnicy reprezentujący barwy “Traktorków” wystąpią w dwóch towarzyskich turniejach piłkarskich: Funino oraz U13, które odbędą się w godzinach 11:45 - 15:00. Po wręczeniu nagród dla zawodników kolejnym elementem Pikniku będą występy artystyczne i koncerty, które wzbogacą całe wydarzenie - na scenie zobaczymy m.in.:

  • Klaudia Opoka - uczestniczkę programu The Voice Kids, której talent sceniczny porównywany jest do Roksany Węgiel

  • KOLOROFONIA - projekt, w skład którego wchodzą: Michał Kisielewski, autor tekstów i raper występujący jako KOLO oraz Albert TONTON AL Toruński, w całości odpowiedzialny za warstwę muzyczną.

  • Akademia Tańca LOFF - Akademia powstała z inicjatywy Magdaleny Krasowskiej. Grupy biorące udział w wydarzeniu prezentując różne techniki i style taneczne.

Część artystyczną zaplanowano między 14:30 a 16:30 - ponadto na zakończenie Pikniku o godzinie 19:00 wystąpi zespół Made in Warsaw. Jest to grupa warszawskich muzyków, inspirująca się twórczością Deep Purple.

Najważniejszym elementem wydarzenia będzie mecz oldbojów Legii Warszawa z oldbojami Klubu Sportowego Ursus.

Na boisku będzie można zobaczyć wielu legendarnych zawodników - byłych reprezentantów Polski na czele z Dariuszem Dziekanowskim. Sędzią głównym meczu będzie jeden z najwybitniejszych arbitrów w historii rodzimej piłki nożnej oraz były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Michał Listkiewicz. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00, natomiast po zakończeniu spotkania przewidziano wręczenie pamiątkowych pucharów oraz rozmowy na scenie z uczestnikami meczu - pełne anegdot oraz piłkarskich wspomnień.

Główną ideą wydarzenia jest promocja aktywności fizycznej, stąd też Organizatorzy przygotowali szereg propozycji o charakterze sportowym zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przez cały dzień funkcjonować będzie strefa testów sprawnościowych przygotowana we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie sprawdzić będzie się mógł każdy uczestnik Pikniku, niezależnie od wieku. Co więcej, wszyscy chętni będą mogli zbadać oraz ocenić skład swojego ciała z wykorzystaniem najnowszych aparatur udostępnionych przez Wyższą Szkołą Edukacji w Sporcie (EWS). Na pewno dużo radości sprawią również pokazy koszykarskie Kacpra “Kacpy” Lachowicza. Dla dzieci i młodzieży dostępne będą aktywności i wszelkie propozycje animacyjne.

Biorąc pod uwagę, że wydarzenie będzie trwać przez cały dzień, Organizatorzy zadbali również o przygotowanie strefy gastronomicznej. Wszystkie osoby odwiedzające Piknik będą mogły skorzystać z oferty Food Trucków - dostępne będą takie propozycje jak gofry, ale również burgery czy uwielbiane przez wiele osób frytki belgijskie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 19 września w godzinach 11:00 - 20:00 na stadionie przy ulicy Sosnkowskiego 3 na warszawskim Ursusie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ursusa oraz wszystkich Warszawiaków - szczególnie rodziny z dziećmi oraz każdą osobę chcącą spędzić aktywnie czas! Wstęp dla wszystkich osób jest w pełni darmowy - warto również nieodpłatnie skorzystać z wszelkich udostępnionych aktywności czy zobaczyć w akcji piłkarzy oldbojów Legii Warszawa i KS Ursus w meczu pokazowym. Dużo radości sprawi na pewno część artystyczna, wprawiając każdego uczestnika Pikniku w pozytywny nastrój! Skorzystajmy z ostatnich dni lata w jak najbardziej aktywny sposób, odwiedzając chociażby takie właśnie wydarzenia!

Tekst zewnętrzny

>

Tagi:
Powiązane