wawainfo.pl > Rozrywka > Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?
Alicja Guz
Alicja Guz 19.03.2022 03:23

Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Patrycja Tuchlińska
Instagram. Patrycja Tuchlińska

Patrycja Tuchlińska zakochana

Patrycja Tuchlińska to 25-letnia studentka inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej. Bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Śledzi ją ponad 15 tysięcy obserwujących. Jej profil w mediach społecznościowych pokazuje, że Patrycja uwielbia podróże. Publikuje zdjęcia z Chorwacji, Francji, Mauritiusa czy Bahamów. Często fotografuje się również w prywatnym odrzutowcu bądź na tle helikoptera. Ostatnimi czasy w mediach zrobiło się głośno o młodej dziewczynie ze względu na jej nową miłość - 73-letniego Józefa Wojciechowskiego. Zakochanych dzieli ... aż 48 lat.

``

Patrycja Tuchlińska w związku z miliarderem

Jak podaje kozaczek.pl, Patrycja Tuchlińska spotyka się z dużo starszym od siebie z Józefem Wojciechowskim prawdopodobnie od 2018 roku. Przypominamy, że ukochanym 25-latki jest warszawski miliarder, szef holdingu budowlanego J.W. Construction i były właściciel klubu sportowego Polonia Warszawa. Co więcej, trafił on na stałe na listę 100 najbogatszych Polaków według magazynu "Forbes".

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tagi: