wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Nowa sieć salonów optycznych zaprasza mieszkańców Warszawy
Barbara Daszuta
Barbara Daszuta 19.03.2022 03:33

Nowa sieć salonów optycznych zaprasza mieszkańców Warszawy

Nowa sieć salonów optycznych zaprasza mieszkańców Warszawy
Materiały Partnera

Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieli sprawdzić swój wzrok lub kupić nowe oprawki. W Warszawie zaczyna pracować nowa sieć salonów optycznych Optyka 1st, w których można nie tylko dobrać stylowe oprawki, ale także sprawdzić swój wzrok. Diagnoza wzroku jest wliczona w cenę okularów.

W rzeczywistości, według Światowej Organizacji Zdrowia, ponad 2 miliardy ludzi cierpią na zaburzenia widzenia.

W niektórych z nich wzrok można jeszcze skorygować lub w porę zwrócić uwagę na problem. Dlatego musimy uczyć się i uczyć swoje dzieci kultury dbania o ich wzrok. Sprawdzajcie swój wzrok co pół roku, dzięki wczesnej (profilaktycznej) diagnozie będziecie mogli poprawić ostrość wzroku lub rozpocząć leczenie.

Na Ukrainie działa już 200 salonów sieci Optyka 1st. Ustanowiono proces szkolenia personelu: sieć utworzyła własne centrum szkoleniowe dla optometrystów, oparte na europejskich standardach określania ostrości wzroku.

To jest jedyna sieć optyki na Ukrainie, która kładzie szczególny nacisk na pomiar parametrów zakładania i znakowania soczewek w oprawkach. Oznacza to, że nie tylko pomagają wybrać oprawkę, ale sprawiają, że czujecie się komfortowo w okularach i zapominacie o nich podczas noszenia. Specjaliści sieci oferują korekcję wzroku za pomocą nowoczesnych metod progresywnych. Szczególną uwagę zwraca się na dokładność określania ostrości wzroku i jakość obsługi.

Dlaczego warto odwiedzić nowe salony?

  • Znajdziecie tam szeroki wybór oprawek i miękkich soczewek kontaktowych znanych i lubianych marek oraz akcesoria do okularów.

  • Z okazji otwarcia otrzymasz atrakcyjne rabaty. Przez dwa tygodnie będzie obowiązywać specjalna cena na oprawki oraz 15% rabatu na cały asortyment.

  • I najprzyjemniejsze – jakościowe badanie wzroku w prezencie przy zamawianiu okularów lub soczewek kontaktowych.

Optyka 1st zostanie otwarta 16 października pod adresem: ul. Banderii 4 lok. us. 7, 01-164, Warszawa. 22 października zapraszamy na otwarcie salonu Optyka 1st pod adresem: ul. Racjonalizacji 1 lok. us 1902-673 Warszawa. Telefonicznie +48 784 506 888; +48 784 933 888 możecie zapisać się na badanie wzroku lub zrobić to przez e-mail: [email protected]

Tekst zewnętrzny

Tagi: