Maciej z Warszawy dosłownie szedł jak burza. W Milionerach znów padnie pytanie za milion złotych

Autor Mateusz Dolak - 13 Listopada 2020
Milionerzy TVNŹródło: Milionerzy TVN

Maciej Adamski z Warszawy dosłownie szedł jak burza. Uczestnik programu "Milionerzy" w TVN odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania w odcinku. W kolejnym ma zagrać o milion. Emisja najbliższego odcinka Milionerów już w poniedziałek 16 listopada o 20.55.

Pytanie za milion w Milionerach

Odcinek z pytaniem za milion w programie TVN zobaczymy 16 listopada 2020 roku. O główną wygraną powalczy Maciej Adamski z Warszawy. Młody mężczyzna tak dobrze sobie radził w Milionerach, że do ostatniego pytania doszedł z jednym kołem ratunkowym.

Maciej Adamski to przyszły lekarz, który ukończył studia medyczne. W programie przyznał, że chce być pediatrą. Na widowni podczas programu zasiadła jego dziewczyna, którą kojarzył ze studiów, ale bliżej poznali się na nartach, gdy ta doznała urazu kolana.

Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasuJasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasuCzytaj dalej

Maciej Adamski - jakie usłyszał pytania?

Uczestnik programu "Milionerzy" już od pierwszego pytania świetnie sobie radził. Bez wahania zaznaczał poprawne odpowiedzi i nie zastanawiał się nad nimi zbyt długo. Adamski bez korzystania z kół ratunkowych zdobył 20 tysięcy złotych.

Pierwsze koło - pytanie do publiczności - wykorzystał w siódmym pytaniu za 40 tysięcy, które brzmiało:

"Reszta jest milczeniem. Czyje to ostatnie słowa". Wśród odpowiedzi były: A: Fortynbrasa, B: Poloniusza, C: Hamleta ojca, D: Hamleta syna.

56 procent publiczności podpowiedziało, żeby wybrał D. Przyszły lekarz posłuchał się większości i w ten sposób udało mu się przejść do kolejnego pytania.

Dzisiaj grzeje:
1.Właściciel mieszkania spalonego podczas marszu zabrał głos. Mocne słowa w kierunku narodowców
2. Polak mieszkający w Szwecji zdradził zaskakującą prawdę na temat skandynawskiego kraju. Czy turyści są bezpieczni w północnoeuropejskim kraju?
3. Reporter ranny podczas marszu. Tomasz Gutry został postrzelony

Milionerzy: pytanie za 250 tysięcy złotych

Kolejne koło ratunkowe pomogło mu wygrać 250 tysięcy złotych. Hubert Urbański zapytał o to czym jest pokładne. Do wyboru - jak zwykle w Milionerach - były cztery odpowiedzi. A: dawna nazwa nocy poślubnej, B: pomost między burtami statków, C: pora drzemki, D: opłata cmentarna.

Tuż po przeczytaniu pytania Maciej poprosił o pól na pół. Komputer odrzucił odpowiedzi A i B. Na ekranie została tylko "pora drzemki" i "opłata cmentarna". Gracz postawił na D. - odpowiedź, która okazała się prawidłowa.

Warszawa jak po wojnie. Tak wygląda stolica po przejściu Marszu Niepodległości 2020Warszawa jak po wojnie. Tak wygląda stolica po przejściu Marszu Niepodległości 2020Czytaj dalej

Pytanie za pół miliona

Do miliona wygranej Maciejowi Adamskiemu zostały dwa pytania. Ostatnie, które zdążył usłyszeć w odcinku miało wątek warszawski i brzmiało tak:

Najwyższy budynek świata Burj Khalifa zwieńczony jest tym samym elementem architektonicznym co:
A. Krzywa Wieża w Pizie
B: PKiN
C: Opera w Sydney
D: Statua Wolności

Jak się domyślacie tutaj też padła poprawna odpowiedź - B. Maciej Adamski dzięki temu będzie mógł wygrać milion złotych. Niestety, pod koniec odcinka padł sygnał, że czas programu się skończył. Pytanie za milion padnie w Milionerach poniedziałek 16.11.2020. Emisja odcinka w TVN o godzinie 20.55

Policja czuje się odpowiedzialna. Zaskakujące oświadczenie Komendanta w sprawie Marszu NiepodległościPolicja czuje się odpowiedzialna. Zaskakujące oświadczenie Komendanta w sprawie Marszu NiepodległościCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel WHO. Mocne słowa i wytyczne, od których zależy nasze bezpieczeństwo
  2. Estakada zapada się na samochód po uderzeniu przez betoniarkę.
  3. Demonstranci zdemolowali okolice Empiku i starli się z policją na trasie Marszu Niepodległości 2020
  4. Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasu
  5. Kordony policji otoczyły okolice szpitala. Demonstranci rzucają kamieniami i butelkami
  6. TVP: wybuch w szpitalu covidowym. Co najmniej 10 osób nie żyje, zagraniczna tragedia
  7. ONZ dostrzega zupełnie inny powód pandemii, niż się powszechnie wydaje. Zmiana jednego nawyku może nas ustrzec na przyszłość

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News