wawainfo.pl

fot. materiały partnerskie

Mazowiecka Uczelnia Medyczna z wielkimi sukcesami naukowymi

26 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Komunikaty prasowe

Dzisiaj młodzi ludzie poszukując Uczelni, która da im nie tylko dobre wykształcenie, ale również praktyczne umiejętności, wybierają takie, które w elastyczny sposób podchodzą do edukacji. Stawiając na zrozumienie dynamicznie zmieniającego się świata, swoją ofertę do potrzeb młodych adeptów stale doskonali MUM – Mazowiecka Uczelnia Medyczna. To właśnie tam znajdziemy najnowsze know-how i otwartych na dzielenie się wiedzą doświadczonych wykładowców. Zapraszamy do lektury poniższego materiału i zapoznania się z portfolio Uczelni.

MUM – co to za Uczelnia?

Mazowiecka Uczelnia Medyczna (dawniej Wyższa Szkoła Mazowiecka) to niepaństwowa szkoła zawodowa, która może pochwalić się ponad 17-letnim doświadczeniem. Kadry stanowią 163 wykładowców – praktyków, którzy przekazując wiedzę teoretyczną, sięgają po nowoczesne narzędzia pozwalające im na zdobywanie cennej, praktycznej wiedzy. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych i nowatorskich metod edukacji, Absolwenci opuszczający mury Uczelni są gotowi na wyzwania jakie czekają na nich na rynku, w systemie ochrony zdrowia. A tych nie brakuje, bowiem Uczelnia od początku swojego istnienia wykształciła już ponad 4280 specjalistów. Wkrótce do tej liczby dołączy kolejnych 1845 Studentów.

Kto może studiować na MUM?

Odpowiedź jest prosta – każdy, kto ma ambicje, chce się rozwijać i z pomocą zdobytej wiedzy, zmieniać świat. W MUM można zdecydować się na jeden z kilkunastu kierunków, które przygotowują do pracy w służbie zdrowia. Są to zarówno studia licencjackie, magisterskie jak i podyplomowe. Przykładowe kierunki to pielęgniarstwo, położnictwo, psychologia czy terapia pedagogiczna uczniów z zaburzeniami rozwoju.

Uczelnia znajduje się w Kampusie VIZJA PARK, obiekcie oferującym nowoczesne aule, sale szkoleniowe, sale sportowe, centrum konferencyjne, strefę gastronomiczną oraz część rekreacyjną. Wszystko po to, by umożliwić Studentom zdobywanie wiedzy w jak najbardziej komfortowych warunkach.

undefined

Jak zaaplikować do MUM?

Sprawa jest dziecinnie prosta! Wystarczy wejść na stronę https://mum.edu.pl/ i wybrać zakładkę „Rekrutacja” a następnie założyć konto w systemie rejestracji elektronicznej kandydatów na studia w MUM.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie danych osobowych i załączenie dokumentów rekrutacyjnych. Po zatwierdzeniu dokumentów przez pracownika działu rekrutacji zostanie wygenerowana opłata rekrutacyjna i wpisowa, która wynosi od 0 do 200 zł.

Następnie należy się zgłosić z kompletem oryginalnych dokumentów do MUM w celu potwierdzenia ich zgodności z materiałami przesłanymi przez panel rekrutacyjny oraz podpisać umowę o warunkach studiowania w Mazowieckiej Uczelni Medycznej.

undefined

Władze Uczelni

Na czele MUM stoi jej rektor dr Piotr Kusznieruk. Dzięki jego ogromnej wiedzy z zakresu zarządzania, Uczelnia nieprzerwanie od 2014 roku – gdy doktor objął funkcję rektora – rozwija się i stwarza jeszcze szersze możliwości studentom do poszerzania swoich kompetencji. Ma to miejsce w postaci licznych konferencji i publikacji naukowych a także kół naukowych a także działalności akademickiego wydawnictwa. Rektor MUM znany jest również ze swojej szerokiej działalności społecznej.

Materiał Partnerski

Tagi:

Podobne artykuły

Mazowsze

Odszedł kolejny Powstaniec Warszawski. W wieku 98 lat zmarła Leokadia Zofia Grabowska
Czytaj więcej >

Mazowsze

Żuromin. Nawałnica zerwała dach sklepu
Czytaj więcej >

Mazowsze

Konstancin-Jeziorna: kobieta boso i w samej piżamie pobiegła na komisariat
Czytaj więcej >

Mazowsze

Poszukiwana listem gończym 26-latka złapana. Wraz z partnerem podróżowała autem, oboje byli kompletnie pijani
Czytaj więcej >

Mazowsze

Tajemnicze zwłoki z Jadwisina pod Serockiem. W nocy z wtorku na środę odnaleziono ciało młodego mężczyzny
Czytaj więcej >

Mazowsze

Straciła panowanie i dachowała. W środku były dzieci. Wszyscy trafili do szpitala
Czytaj więcej >
Komunikaty prasowe

Informacje od partnerów

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Mazowsze

Mazowsze

Anna Dymarczyk

IMGW podwyższyło ostrzeżenia do 3. stopnia w mazowieckich powiatach. Jest się czego bać?
Czytaj więcej >
Mazowsze

Alan Wysocki

Józefosław. Aż 20 zgłoszeń po silnej ulewie
Czytaj więcej >
Mazowsze

Anna Dymarczyk

Elżbietów: strażacy musieli wycinać poszkodowanych z pojazdu. Byli zakleszczeni
Czytaj więcej >
Mazowsze

Anna Dymarczyk

Płock: wichura zniszczyła nagrobki na cmentarzach przy Alejach Kobylińskiego
Czytaj więcej >
Mazowsze

Jakub Bujnik

Powiat Piaseczyński. Mężczyzna zmarł w pracy.
Czytaj więcej >
Mazowsze

Alan Wysocki

Mogielnica. Tragedia na budowie, nie żyje mężczyzna
Czytaj więcej >