wawainfo.pl
artykuł sponsorowany wawainfo cover

fot. materiały partnerskie

Mazowiecka Uczelnia Medyczna z wielkimi sukcesami naukowymi

26 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Komunikaty prasowe

Udostępnij:

Dzisiaj młodzi ludzie poszukując Uczelni, która da im nie tylko dobre wykształcenie, ale również praktyczne umiejętności, wybierają takie, które w elastyczny sposób podchodzą do edukacji. Stawiając na zrozumienie dynamicznie zmieniającego się świata, swoją ofertę do potrzeb młodych adeptów stale doskonali MUM – Mazowiecka Uczelnia Medyczna. To właśnie tam znajdziemy najnowsze know-how i otwartych na dzielenie się wiedzą doświadczonych wykładowców. Zapraszamy do lektury poniższego materiału i zapoznania się z portfolio Uczelni.

MUM – co to za Uczelnia?

Mazowiecka Uczelnia Medyczna (dawniej Wyższa Szkoła Mazowiecka) to niepaństwowa szkoła zawodowa, która może pochwalić się ponad 17-letnim doświadczeniem. Kadry stanowią 163 wykładowców – praktyków, którzy przekazując wiedzę teoretyczną, sięgają po nowoczesne narzędzia pozwalające im na zdobywanie cennej, praktycznej wiedzy. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych i nowatorskich metod edukacji, Absolwenci opuszczający mury Uczelni są gotowi na wyzwania jakie czekają na nich na rynku, w systemie ochrony zdrowia. A tych nie brakuje, bowiem Uczelnia od początku swojego istnienia wykształciła już ponad 4280 specjalistów. Wkrótce do tej liczby dołączy kolejnych 1845 Studentów.

Kto może studiować na MUM?

Odpowiedź jest prosta – każdy, kto ma ambicje, chce się rozwijać i z pomocą zdobytej wiedzy, zmieniać świat. W MUM można zdecydować się na jeden z kilkunastu kierunków, które przygotowują do pracy w służbie zdrowia. Są to zarówno studia licencjackie, magisterskie jak i podyplomowe. Przykładowe kierunki to pielęgniarstwo, położnictwo, psychologia czy terapia pedagogiczna uczniów z zaburzeniami rozwoju.

Uczelnia znajduje się w Kampusie VIZJA PARK, obiekcie oferującym nowoczesne aule, sale szkoleniowe, sale sportowe, centrum konferencyjne, strefę gastronomiczną oraz część rekreacyjną. Wszystko po to, by umożliwić Studentom zdobywanie wiedzy w jak najbardziej komfortowych warunkach.

artykuł sponsorowany wawainfo 1

Jak zaaplikować do MUM?

Sprawa jest dziecinnie prosta! Wystarczy wejść na stronę https://mum.edu.pl/ i wybrać zakładkę „Rekrutacja” a następnie założyć konto w systemie rejestracji elektronicznej kandydatów na studia w MUM.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie danych osobowych i załączenie dokumentów rekrutacyjnych. Po zatwierdzeniu dokumentów przez pracownika działu rekrutacji zostanie wygenerowana opłata rekrutacyjna i wpisowa, która wynosi od 0 do 200 zł.

Następnie należy się zgłosić z kompletem oryginalnych dokumentów do MUM w celu potwierdzenia ich zgodności z materiałami przesłanymi przez panel rekrutacyjny oraz podpisać umowę o warunkach studiowania w Mazowieckiej Uczelni Medycznej.

artykuł sponsorowany wawainfo 2

Władze Uczelni

Na czele MUM stoi jej rektor dr Piotr Kusznieruk. Dzięki jego ogromnej wiedzy z zakresu zarządzania, Uczelnia nieprzerwanie od 2014 roku – gdy doktor objął funkcję rektora – rozwija się i stwarza jeszcze szersze możliwości studentom do poszerzania swoich kompetencji. Ma to miejsce w postaci licznych konferencji i publikacji naukowych a także kół naukowych a także działalności akademickiego wydawnictwa. Rektor MUM znany jest również ze swojej szerokiej działalności społecznej.

Materiał Partnerski

Komunikaty prasoweAutor

Informacje od partnerów

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Nie żyje Leokadia Zofia Grabowska, ps. "Kociak". Walczyła w Powstaniu Warszawskim

Odszedł kolejny Powstaniec Warszawski. W wieku 98 lat zmarła Leokadia Zofia Grabowska

Czytaj więcej >

Żuromin. Nawałnica zerwała dach sklepu

Czytaj więcej >
Pixabay/ninocare - zdjęcie ilustracyjne

Konstancin-Jeziorna: kobieta boso i w samej piżamie pobiegła na komisariat

Czytaj więcej >
Pijani rodzice wieźli dzieci

Poszukiwana listem gończym 26-latka złapana. Wraz z partnerem podróżowała autem, oboje byli kompletnie pijani

Czytaj więcej >