wawainfo.pl > Rozrywka > Lady Gaga w Westfield Arkadia - jak zdobyć wejściówkę?
Barbara Daszuta
Barbara Daszuta 19.03.2022 03:32

Lady Gaga w Westfield Arkadia - jak zdobyć wejściówkę?

Lady GAGA w Westfield Arkadia
Westfield Arkadia

Już 30 września w największym centrum handlowym w Warszawie (Westfield Arkadia) będzie można dołączyć do strefy fanów i przeżyć ekskluzywny jazzowy występ Lady Gagi. Jak zdobyć bezpłatne wejściówki?

Wydarzenie jest organizowane w 9 krajach Europy i w 2 stanach USA dzięki współpracy Lady Gagi z marką Westfield. W Polsce specjalna strefa fanów znajdzie się w największym warszawskim Centrum Handlowym Westfield Arkadia (przy al. Jana Pawła II 82). 

Prawdziwym hitem dla fanów Lady Gagi jest planowana transmisja LIVE, do której dostęp online dostanie każdy, kto odbierze wejściówkę na stronie https://live.westfield.com/ Wystarczy zalogować się za pomocą swojego konta Westfield Club.

Jeżeli nie masz konta, to w kilku prostych krokach zarejestrujesz się bezpłatnie w programie lojalnościowym Westfield Club i  dostaniesz dostęp do ekskluzywnego wydarzenia online.

>

Występ Lady Gagi to wspaniała okazja dla fanów  

Występ zapowiada oficjalną premierę nowego albumu muzycznego artystki Love For Sale nagranego w duecie z Tonym Bennettem. Lady Gagi nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana jest ze swoich kontrowersyjnych i zjawiskowych performansów, nie można odmówić jej wyjątkowego talentu, osiągnęła ogromny sukces na światową skalę. Znana jest także jako potężna działaczka charytatywna. 

Wraz z Tonym Bennettem (amerykańskim wokalistą jazzowym pochodzenia włoskiego) wykonuje wyjątkowe kompozycje muzyczne, a ich wspólny album Cheek to Cheek z 2014 roku stał się numerem jeden w USA. Najnowszy album Love For Sale może być podobnym sukcesem tego duetu. Utwory promujące płytę będziemy mogli usłyszeć właśnie podczas ekskluzywnego występu online już 30 września. Odbierz bezpłatną wejściówkę klikając >tutaj<

“Dzięki tej współpracy wsparcie uzyska zarówno Fundacja Lady Gagi – Born This Way, założona przez Lady Gagę oraz jej matkę Cynthię Germanottę – której misją jest budowanie życzliwszego i odważniejszego świata, jak i organizacja charytatywna – Exploring the Arts, założona przez Tony’ego Bennetta i jego żonę Susan Benedetto. Celem organizacji jest zmiana życia młodych ludzi dzięki edukacji artystycznej.” 

Lady Gaga: Uwielbiam śpiewać jazz i jestem niezwykle szczęśliwa, że wszyscy usłyszą mój nowy album Love For Sale nagrany z Tonym Bennettem. Jestem wdzięczna Grupie Westfield za umożliwienie fanom na całym świecie doświadczenia mojego występu w momencie, kiedy sama nie mogę podróżować.  

Źródło: Materiały prasowe Westfield Arkadia.

Za co uwielbiamy Centrum Handlowe Westfield Arkadia?

Centrum Handlowe Westfield Arkadia jest uwielbiane przez wielu mieszkańców Warszawy. Jest to miejsce, w którym nie tylko zrobimy zakupy, lecz także umówimy się na biznesowe spotkanie, zjemy rodzinny obiad w restauracji lub po prostu zrelaksujemy się po pracy, czy w weekend. Olbrzymia powierzchnia 110 000 m2 mieści w sobie między innymi: dwa poziomy galerii handlowych, cztery pasaże oraz 15 sal kinowych. Do dyspozycji gości są dwa poziomy podziemnego parkingu (aż 4500 miejsc postojowych). Przed majestatycznym budynkiem podziwiać możemy podświetlaną fontannę, która latem cieszy tysiące dzieci. Do centrum przynależy również zadbany teren zielony (gdzie wieczorami organizowane jest m.in. kino letnie czy wieczory jazzowe) oraz nowoczesny plac zabaw. Zimą można będzie, jak co roku, podziwiać jedne z piękniejszych iluminacji świątecznych. Ale wróćmy do zbliżającego się wielkimi krokami eventu.

Artykuł powstał we współpracy z Westfield Arkadia.

Powiązane