wawainfo.pl
S17

wawainfo.pl

Gigantyczny korek na ekspresówce. Kierowcom puszczają nerwy

11 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Trwa budowa drogi S17 na trasie Warszawa-Lublin. W Kołbieli na drodze ekspresowej zastosowano tymczasowe rondo, które miało upłynnić ruch. Wiele osób, które wybrały się na urlop w długi weekend, utknęło w korku. Kierowcy jadący z Mińs

Korek na drodze ekspresowej

Korzystając z okazji wydłużonego weekendu, wielu warszawiaków wybrało urlop poza stolicą. Nasz reporter poinformował nas o gigantycznym korku, który zrobił się na drodze ekspresowej S17 na Trasie Warszawa-Lublin.

Rondo, które zakorkowało ekspresówkę

Trwają prace przy budowie drogi ekspresowej S17 na trasie Warszawa-Lublin. Jak się dowiedzieliśmy, w Kołbieli na ekspresówce pojawiło się rondo, którego głównym zadaniem było upłynnienie ruchu na trasie. Niestety ogromna liczba kierowców poruszających się trasą sprawiła, że korek ciągnie się tam przez kilkanaście kilometrów. Jak podaje nasz reporter, wielu kierowców jadących z Mińska Mazowieckiego, którzy chcą skręcić w kierunku Lublina, wjeżdża na rondo, a to z kolei powoduje gigantyczny zator z Warszawy w kierunku stolicy Lubelszczyzny.

Kierowcy są zdenerwowani

Kierowcy aut stojących  korku nie wyglądają na zadowolonych z wyprawy. Na ich twarzach widać złość i zniecierpliwienie. Na razie sytuacja wydaję się w miarę opanowana, ale nie wiadomo, kiedy kierowcom puszczą nerwy. Jak relacjonuje nasz reporter sytuacja na trasie jest nerwowa, a w korku można stracić 30 minut.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >