Kobiety modliły się na środku pociągu. "Przed koronawirusem mają ubezpieczenie od Pani Bozi”

Autor Mateusz Dolak - 4 Marca 2020
Kobiety modliły się w pociągu Źródło: Bartosz Treder - Radny Dzielnicy

Gdański radny opublikował zdjęcia kobiet, które modliły się w pociągu z Warszawy do Trójmiasta. Zdjęcie bardzo szybko obiegło internet, a w sieci pojawiła się lawina komentarzy. | wawainfo.pl - najciekawsze informacje z Warszawy.

"Ubezpieczenie od Pani Bozi"

Radny gdańskiej dzielnicy Suchanino wracał do Gdańska ze stolicy w poniedziałek. Jego podróż była na tyle nietypowa, że postanowił pochwalić się nią na Facebooku. "Moje wczorajsze widoki podczas podróży pendolino z Warszawy do Gdańska. Panie modliły się na klęczkach na środku pociągu i zapewniały wszystkich, że nie potrzebują maseczek ochronnych bo przed koronawirusem mają „ubezpieczenie od Pani Bozi” ????" - napisał Bartosz Treder na swoim oficjalnym profilu, a pod postem umieścił zdjęcie, które publikujemy na górze.

Prokuratura zajmie się Suntago Park of Poland? Jest doniesienieProkuratura zajmie się Suntago Park of Poland? Jest doniesienieCzytaj dalej

Dyskusja o polityce

Jak relacjonował w rozmowie z wawainfo.pl radny, pociągiem jechało pięć kobiet. - Nie modliły się całą drogę. Były chyba takie dwa lub trzy momenty po parę minut. Natomiast, głośno rozmawiały o tym kiedy była ostatnia droga krzyżowa, bo nie mogły dojść do porozumienia, czy w piątek, czy w sobotę - tłumaczył, i dodał, że pierwotnie zaregował jeden z pasażerów, który nawiązał do epidemii koronariusa i powiedział, że go w Polsce nie będzie. Dyskusja bardzo szybko przeszła na temat polityki.

"Śmiały się z mojej maski"

- Potem jedna pani podeszła do mnie i próbowała dać mi "święty" obrazek. Powiedziałem, że nie życzę sobie obnoszenia się w pociagu ze swoją wiarą, że ona jest sprawą osobistą. Panie zareagowaly śmiechem i powiedziały, że jestem uroczy. Gdy potem śmiały się z mojej maski ochronnej - lecialem z Budapesztu przez Warszawę do Gdańska, więc przez wczesniejszą obecność na lotniskach miałem ją na sobie - powiedziałem, że przezorny zawsze ubezpieczony. A one na to stwierdziły, że mają ubezpieczenie od Bozi. Reszta pasażerów nie reagowała i nie wdawała się z nimi w dyskusję - podsumował Bartosz Treder.

Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ból był nie do zniesienia. Okrutna choroba spędzała sen z powiek Ewy Drzyzgi
  2. Syn Olgi Kalickiej trafił do szpitala. Ma wirusa, aktorka przerwała urlop
  3. Nowe rozkłady jazdy autobusów po otwarciu metra na Woli. Co się zmieni?
  4. Mężczyzna zasnął na podłodze tramwaju. Po przyjeździe straży miejskiej okazało się, że to nie jedyne co zrobił
  5. Pożar budynku komunalnego w Raszynie. Trzy mieszkania spłonęły
  6. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze
Abp. Jędraszewski w Warszawie. Protest przed kościołem, interweniowała policjaAbp. Jędraszewski w Warszawie. Protest przed kościołem, interweniowała policjaCzytaj dalej


Następny artykuł