wawainfo.pl
korek po karambolu

facebook/patrol policji kolbiel i okolice

Gigantyczny karambol pod Warszawą. Kilkanaście osób rannych, jedna nie żyje

19 Listopada 2020

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Karambol pod Mińskiem Mazowieckim. Jedna osoba nie żyje a 11 jest rannych - podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Droga pomiędzy Kołbielą a Mińskiem Mazowieckim jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Karambol na DK50

Jak informuje GDDKiA, do wypadku doszło pomiędzy Kołbielą a Mińskiem Mazowieckim w miejscowości Zamienie. - Zderzyły się 3 samochody osobowe, 2 samochody dostawcze, 1 samochód ciężarowy - czytamy w komunikacie.

- Kierowca ciężarówki który jechał do Kołbieli drogą numer 50 z nieustalonych przyczyn nie wyhamował i wjechał w pojazdy, które oczekiwały na skrzyżowaniu na czerwonym świetle - mówi starszy aspirant Marcin Zagórski z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Kierowca ciężarówki nie żyje

I dodaje, że następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kolejnymi pojazdami. - Ostatecznie zjechał do rowu. W wyniku obrażeń kierowca ciężarówki zginął na miejscu. Są też osoby ranne - potwierdził Zagórski.

Część rannych została opatrzona na miejscu, pozostali trafią do szpitali.

Utrudnienia

Droga jest kompletnie zablokowana. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej przewidują, że utrudnienia potrwają bardzo długo. Policja wyznaczyła objazd trasą: Stojadła- DK92 - węzeł Konik - autostradę A2 - węzeł Lubelska - droga S17 - Kołbiel.

- Wypadek miał miejsce na 211 kilometrze drogi. Do akcji ratunkowej wysłaliśmy 10 zastępów straży pożarnej. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin - podsumował st. kpt. Kamil Płochocki ze straży pożarnej w Mińsku Mazowieckim.

Wypadek w miejscowości Zamienie

To kolejny wypadek w tej miejscowości o którym piszemy na naszym portalu. Na Wawa Info informowaliśmy o zderzeniu busa z samochodem osobowym. Wówczas rannych zostało pięć osób.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Mazowsze

Mazowsze. Zahaczył o przyczepę, wpadł w poślizg i dachował

Czytaj więcej >

Mazowsze

Józefosław. Aż 20 zgłoszeń po silnej ulewie

Czytaj więcej >
Nad całym Mazowszem przeszły silne burze z intensywnymi opadami i porywistym wiatrem

Mazowsze

Burze nad Polską: 588 interwencji straży pożarnej na Mazowszu

Czytaj więcej >
Wypadek

Mazowsze

Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Policja Wyszków

Mazowsze

Tragiczny wypadek pod Wyszkowem. Mężczyzna spadł z ciągnika. Wpadł pod koła, nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Mazowsze

Wypadek na trasie S7. Zablokowana droga w kierunku Gdańska

Czytaj więcej >