Kamil miał wypadek, walczy z glejakiem. Potrzebuje pilnej pomocy

Autor Alicja Guz - 21 Maja 2020
Kamil z rodzinąŹródło: zrzutka.pl

Kamil walczy z glejakiem. Żeby wygrać, potrzebuje 150 tysięcy złotych na kosztowną operację za granicą. Mieszkańcy Łosic organizują zbiórki pieniędzy na operację dla 31-latka. Każdy może pomóc. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Wypadek, który uratował życie

Pod koniec 2019 roku 31-letni Kamil z Łosic stracił przytomność za kierownicą samochodu i spowodował wypadek. Rezonans magnetyczny w szpitalu wskazał winowajcę zasłabnięcia. To duży, 8 cm guz w lewej półkuli. Jak czytamy w opisie internetowej zrzutki pieniędzy: "W Centrum Onkologii na Ursynowie potwierdzają diagnozę - guz to glejak, nowotwór mózgu. […] Po wielu rozmowach zostaje podjęta decyzja o pierwszym etapie operacji, która odbywa się w marcu 2020".

Niepokojące informacje o Nextbike. Firma bliska upadłości. Co będzie z rowerami miejskimi?Niepokojące informacje o Nextbike. Firma bliska upadłości. Co będzie z rowerami miejskimi?Czytaj dalej

Polscy lekarze nie podejmują się dalszej walki

Niestety, rezonans wykonany półtora miesiąca po operacji pokazał, że guza nadal zostało dużo, ok. 5 cm. Polscy neurochirurdzy nie podejmują się jednak dalszych operacji. Tłumaczą, że ingerencja jest zbyt ryzykowna, że guz umiejscowiony jest w trudno dostępnych miejscach. Jednogłośnie oświadczają, że jest nieoperacyjny.

Dzisiaj grzeje: Ksiądz nagle źle się poczuł, wezwano karetkę. Kościół w kwarantannie, czekają na testy

Walka trwa

Ta diagnoza nie zakończyła jednak walki o życie młodego mężczyzny. Ratunek dla 31-latka z Łosic jest za granicą - w Szpitalu Uniwersyteckim w Brukseli. Niestety, jej koszt przewyższa możliwości finansowe rodziny mężczyzny. Aby, Kamil mógł dalej żyć, i patrzeć, jak jego półtoraroczny syn dorasta, potrzeba 150 tys. złotych.

Klienci Biedronki muszą liczyć się ze zmianami. Niektórzy bardzo się uciesząKlienci Biedronki muszą liczyć się ze zmianami. Niektórzy bardzo się uciesząCzytaj dalej

Mieszkańcy Łosic ruszyli z pomocą

Z pomocą Kamilowi ruszyła nie tylko rodzina i znajomi, ale wszyscy mieszkańcy Łosic i okolicznych miejscowości. Na zrzutka.pl zorganizowana została zbiórka pieniędzy na ratującą życie operację. Wpłaty może dokonać każdy, a link do zbiórki znajduje się na zrzutka.pl. Dodatkowo mieszkańcy Łosic zorganizowali licytacje charytatywne na Facebooku oraz zbiórkę plastikowych nakrętek. Czasu jest niewiele, a każda wpłacona na zbiórkę złotówka daje 31-letniemu Kamilowi siłę do dalszej walki i przybliża go do koniecznej operacji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trudno oderwać wzrok. Wyciekło zdjęcie Dowbor z czasów, kiedy miała 20 lat, ale petarda
  2. Znany polski sportowiec oskarżony o porwanie własnego dziecka. Mama dziecka zgłosiła sprawę na policję, nie otwierał jej nawet drzwi
  3. Najniebezpieczniejsze dzielnice w Warszawie. Powstał ranking. Dla wielu może być zaskoczeniem
  4. "Uczestnik strajku przedsiębiorców nie żyje"? Policja zabrała głos w sprawie
  5. Policja tłumaczy się z mandatów po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Mamy oświadczenie
  6. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
Skandal po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Policja przegoniła ludzi w żałobieSkandal po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Policja przegoniła ludzi w żałobieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News