Wypadek w Grabinie. Na miejsce jedzie pogotowie, policja i straż. Pięć osób jest rannych

Autor Mateusz Dolak - 22 Listopada 2020
z ostatniej chwiliŹródło: wawainfo.pl

Wypadek w Grabinie na Mazowszu. Cztery osoby zostały ranne - informowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Służby doprecyzowały jednak, że do szpitala trafiła jeszcze jedna osoba. Droga pomiędzy Płockiem a Gostyninem jest całkowicie zablokowana. Na miejsce wezwano pogotowie, policję i straż pożarną.

Wypadek w Grabinie

- Kierująca renault na prostym odcinku drogi z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Uderzyła w volkswagena, którym podróżowało pięć osób - powiedziała podinspektor Katarzyna Kucharska z mazowieckiej policji.

Jak poinformował nas st. kpt. Edward Mysera ze straży pożarnej w Płocku, jedna osoba była zakleszczona w samochodzie.

- Przy pomocy narzędzi hydraulicznych musieliśmy ją wyciąć z pojazdu. Pozostałym poszkodowanym pomocy udzielali ratownicy medyczni. Pięć z nich trafiło do szpitala - powiedział Mysera.

Do szpitala w stanie ciężkim zabrana została kierująca renault i jej pasażerka oraz trzy osoby z volkswagena. Jak mówią strażacy, w wypadku udział brało łącznie siedem osób.

Zderzenie dwóch aut

GDDKiA podała, że po zderzeniu dwóch aut zablokowana jest Droga Krajowa numer 60 pomiędzy miejscowościami Płock a Gostynin.

- Objazd wyznaczono drogami lokalnymi - podaje dyrekcja.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News