Warszawa: Koza zaatakowała salon fryzjerski. Wszystko się nagrało, w środku byli klienci

Autor - 24 Września 2020
fryzjer i koza w salonieŹródło: Atelier Fryzjerskie Kawecka & Zankowska

Fryzjer, będąc w pracy, musi być przygotowany na przeróżne sytuacje. Jednak tego, co wydarzyło się w salonie fryzjerskim w Warszawie nikt nie mógł się spodziewać. Do salonu "Atelier Fryzjerskie Kawecka & Zankowska" zawitał nieoczekiwany gość. Koza, która najwidoczniej chciała poczuć wolność i zacząć stołować się "na mieście".

Fryzjer takiego klienta jeszcze nie miał

Fryzjer w pracy ma styczność z różnymi klientami. Młodszymi, starszymi, wymagającymi i wybrednymi. Jednak takiego gościa, pracownice "Atelier Fryzjerskie Kawecka & Zankowska" się nie spodziewały. Jak powiedziała nam w rozmowie Mariola, jedna z właścicielek salonu przy ulicy Nowaka-Jeziorańskiego, zawitała do nich... koza.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilna konferencja Trzaskowskiego. W Warszawie jest źle, będą duże podwyżki
2. W kominku już nie popalisz, o koszeniu trawnika też możesz zapomnieć. Chyba że chcesz dostać monstrualną karę
3. Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Pomyliła salon fryzjerki z restauracją?

Koza nie tylko przyszła, ale również narobiła szkód. - Przyszła koza i zjadła nam kwiatki - powiedziała pani Mariola. Na filmie z monitoringu udostępnionego nam przez właścicielkę salonu widać, jak na pomoc niszczonym kwiatom rusza pani Mariola. Niesforna koza nie dała się tak łatwo przegonić kobiecie, która zaciekle walczyła z kozą o uratowanie ostatniego kwiatka.

Co stało się z kozą?

Jak się później okazało, koza nie była bezdomnym zwierzęciem zagubionym między warszawskimi blokami. Po smakowitej kolacji zjedzonej przed salonem fryzjerskim musiała wrócić do domu. - Właściciel zabrał kozę - powiedziała pani Mariola. - Próbował jeszcze nieudolnie zasadzić nam kwiatki, ale ostatecznie szkody zrekompensował w inny sposób - wyjaśniła. Jak twierdzą obie kobiety pracujące w salonie, kozę i jej właściciel w tej okolicy widziały pierwszy raz. Ciekawe, czy zwierzę pokusi się o kolejną wizytę w Atelier Fryzjerskim. Może kolejnym razem zdecyduje się na strzyżenie?

Ocieplali budynek, nagle osunęła się ziemia. Wypadek podczas budowy, mężczyźni nie mogli się wydostaćOcieplali budynek, nagle osunęła się ziemia. Wypadek podczas budowy, mężczyźni nie mogli się wydostaćCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła ewakuacja, tysiące mieszkańców musi uciekać z domów. Zagrożenie życia w polskim mieście, służby wkroczyły do akcji
  2. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  3. Trzy osoby nie żyją, ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców. Samochód uderzył w skrzynkę z gazem, wybuchł pożar
  4. Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii
  5. Prognozy nie pozostawiają złudzeń, za chwilę będzie gorąco jak w środku lata. W Polskę uderzy zwrotnikowy żar
  6. Czeka nas najdłuższy weekend bez handlu? Tak, to prawda
Strażnicy miejscy mogą zapukać do drzwi Polaków. Grożą ogromne kary, nawet 5 tysięcyStrażnicy miejscy mogą zapukać do drzwi Polaków. Grożą ogromne kary, nawet 5 tysięcyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News