wawainfo.pl
fryzjer i koza w salonie

Atelier Fryzjerskie Kawecka & Zankowska

Warszawa: Koza zaatakowała salon fryzjerski. Wszystko się nagrało, w środku byli klienci

24 Września 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Fryzjer, będąc w pracy, musi być przygotowany na przeróżne sytuacje. Jednak tego, co wydarzyło się w salonie fryzjerskim w Warszawie nikt nie mógł się spodziewać. Do salonu "Atelier Fryzjerskie Kawecka & Zankowska" zawitał nieo

Fryzjer takiego klienta jeszcze nie miał

Fryzjer w pracy ma styczność z różnymi klientami. Młodszymi, starszymi, wymagającymi i wybrednymi. Jednak takiego gościa, pracownice "Atelier Fryzjerskie Kawecka & Zankowska" się nie spodziewały. Jak powiedziała nam w rozmowie Mariola, jedna z właścicielek salonu przy ulicy Nowaka-Jeziorańskiego, zawitała do nich... koza.

Pomyliła salon fryzjerki z restauracją?

Koza nie tylko przyszła, ale również narobiła szkód. - Przyszła koza i zjadła nam kwiatki - powiedziała pani Mariola. Na filmie z monitoringu udostępnionego nam przez właścicielkę salonu widać, jak na pomoc niszczonym kwiatom rusza pani Mariola. Niesforna koza nie dała się tak łatwo przegonić kobiecie, która zaciekle walczyła z kozą o uratowanie ostatniego kwiatka.

Co stało się z kozą?

Jak się później okazało, koza nie była bezdomnym zwierzęciem zagubionym między warszawskimi blokami. Po smakowitej kolacji zjedzonej przed salonem fryzjerskim musiała wrócić do domu. - Właściciel zabrał kozę - powiedziała pani Mariola. - Próbował jeszcze nieudolnie zasadzić nam kwiatki, ale ostatecznie szkody zrekompensował w inny sposób - wyjaśniła. Jak twierdzą obie kobiety pracujące w salonie, kozę i jej właściciel w tej okolicy widziały pierwszy raz. Ciekawe, czy zwierzę pokusi się o kolejną wizytę w Atelier Fryzjerskim. Może kolejnym razem zdecyduje się na strzyżenie?

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >