Warszawa: Koza zaatakowała salon fryzjerski. Wszystko się nagrało, w środku byli klienci

Autor Alicja Guz - 24 Września 2020
fryzjer i koza w salonieŹródło: Atelier Fryzjerskie Kawecka & Zankowska

Fryzjer, będąc w pracy, musi być przygotowany na przeróżne sytuacje. Jednak tego, co wydarzyło się w salonie fryzjerskim w Warszawie nikt nie mógł się spodziewać. Do salonu "Atelier Fryzjerskie Kawecka & Zankowska" zawitał nieoczekiwany gość. Koza, która najwidoczniej chciała poczuć wolność i zacząć stołować się "na mieście".

Fryzjer takiego klienta jeszcze nie miał

Fryzjer w pracy ma styczność z różnymi klientami. Młodszymi, starszymi, wymagającymi i wybrednymi. Jednak takiego gościa, pracownice "Atelier Fryzjerskie Kawecka & Zankowska" się nie spodziewały. Jak powiedziała nam w rozmowie Mariola, jedna z właścicielek salonu przy ulicy Nowaka-Jeziorańskiego, zawitała do nich... koza.

Pomyliła salon fryzjerki z restauracją?

Koza nie tylko przyszła, ale również narobiła szkód. - Przyszła koza i zjadła nam kwiatki - powiedziała pani Mariola. Na filmie z monitoringu udostępnionego nam przez właścicielkę salonu widać, jak na pomoc niszczonym kwiatom rusza pani Mariola. Niesforna koza nie dała się tak łatwo przegonić kobiecie, która zaciekle walczyła z kozą o uratowanie ostatniego kwiatka.

Co stało się z kozą?

Jak się później okazało, koza nie była bezdomnym zwierzęciem zagubionym między warszawskimi blokami. Po smakowitej kolacji zjedzonej przed salonem fryzjerskim musiała wrócić do domu. - Właściciel zabrał kozę - powiedziała pani Mariola. - Próbował jeszcze nieudolnie zasadzić nam kwiatki, ale ostatecznie szkody zrekompensował w inny sposób - wyjaśniła. Jak twierdzą obie kobiety pracujące w salonie, kozę i jej właściciel w tej okolicy widziały pierwszy raz. Ciekawe, czy zwierzę pokusi się o kolejną wizytę w Atelier Fryzjerskim. Może kolejnym razem zdecyduje się na strzyżenie?

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News