Wiemy gdzie padła rekordowa wygrana. Kto zgarnął 96 milionów w eurojackpot?

Autor Karolina Kraushar - 12 Września 2020
Eurojackpot i wielka wygrana na MazowszuŹródło: Wikipedia, By Staatliche Toto-Lotto GmbH Baden-Württemberg - Own work, CC BY-SA 4.0,

Eurojackpot i wielka wygrana na Mazowszu. Okazuje się, że w europejską grę liczbową wygrał mieszkaniec województwa mazowieckiego. Ponad 96 milionów złotych już niebawem trafi do szczęśliwego zwycięscy. To druga pod względem wysokości wygrana w Polsce.

Eurojackpot i wielka wygrana na Mazowszu

Eurojackpot to gra liczbowa, w której od 2013 roku bierze udział kilkadziesiąt państw europejskich. Spośród tysiąca graczy w piątek ponad 96 milionów złotych wygrał mieszkaniec województwa mazowieckiego. - To musiał być wymarzony piątkowy wieczór dla jednego z naszych graczy! Po wczorajszym losowaniu Eurojackpot stał się on bowiem właścicielem kuponu wartego dokładnie 96 805 666,90 zł! - czytamy w komunikacie lotto.

Wygrana w powiecie pruszkowskim

Ponad 96 milionów wygrał mieszkaniec powiatu pruszkowskiego, jednak ze względów bezpieczeństwa nie poznamy więcej szczegółów. - Możemy jednak zdradzić, że do wygrania tak ogromnych pieniędzy wystarczyło zawarcie jednego zakładu na chybił trafił! Przypomnijmy liczby wylosowane 11 września w Eurojackpot: 2, 5, 24, 43, 45 oraz 4, 10 - czytamy w zamieszczonym komunikacie.

Druga wygrana w Polsce

Główna wygrana w Eurojackpot, która padła w piątek jest drugą wygraną I stopnia w Polsce. Dodatkowo to druga pod względem wysokości wygranych w historii gier liczbowych w naszym kraju. Najwyższa padła 10 maja 2019 roku i wynosiła 193 396 500,00 zł. Wtedy pieniądze powędrowały do mieszkańca powiatu piotrkowskiego w województwie łódzkim.

Jubileusz gry w Polsce

Raptem kilka dni temu gra Eurojackpot obchodziła swój trzeci jubileusz. Polacy mogą brać udział w grze liczbowej od 9 września 2017 roku. Pierwsze losowanie z udziałem Polskich odbyło się 15 września 2017 roku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News