wawainfo.pl

Materiały Partnera

Dzień Dziecka na Polu Mokotowskim - rodzinna zabawa z LEGO

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Barbara Daszuta

Nie może Was tam zabraknąć. W dniach 27-30 maja na Polu Mokotowskim odbędzie się rodzinna mini gra miejska LEGO. Poznaj zasady i dołącz!

Rodzinne poszukiwanie ukrytych stworków LEGO to świetna zabawa dla małych i dużych fanów kultowych klocków. Odnalezienie stworków oraz rozwiązanie zagadki umożliwi otrzymanie nagrody, którą będzie można odebrać w pierwszym oficjalnym sklepie LEGO w Westfield Arkadia (otwarcie już niebawem). Zabawa w poszukiwaczy skarbów może być prawdziwą przygodą. Te wspaniałe, rodzinne chwile na długo pozostaną w pamięci. 

Od czwartku do niedzieli (27-30 maja) czeka na Was masa radości ze wspólnego szukania i odnajdywania zabawnych stworków z klocków LEGO

Z okazji Dnia Dziecka chcieliśmy podarować wszystkim warszawiakom, tym małym i dużym, odrobinę radości i zabawy w świecie wyobraźni - mówi Beata Kucejko, Marketing Director LEGO Poland. - Zabawa w poszukiwanie skarbów jest bliska wszystkim dzieciom i rodzicom, a po miesiącach izolacji wszystkim przyda się spacer i rozrywka na świeżym powietrzu. 

Przygodę z poszukiwaniem ułatwi specjalna mapa z hasłem. Jego odgadnięcie będzie możliwe dzięki odkryciu siedmiu „znajdziek”. Zabawa organizowana jest w ramach kampanii LEGO Rebuild the World podkreślającej moc dziecięcej wyobraźni i kreatywnej zabawy klockami LEGO.

Kreatywność nie zna granic – podkreśla Beata Kucejko – Podobnie zabawa klockami LEGO, z których można składać gotowe zestawy, ale przede wszystkim przebudowywać i tworzyć dowolne konstrukcje ze świata wyobraźni!

Przekonajcie się jak wielu jest fanów LEGO. Przekażcie swoim znajomym informację o wydarzeniu lub przyjdźcie razem i weźcie udział w zabawie. Wszystkim odkrywcom życzymy powodzenia i zachęcamy do poszukiwań!

Więcej informacji o Dniu Dziecka z LEGO znajdziesz na stronie: https://www.lego.com/pl-pl/dzien-dziecka 

undefined

Tekst powstał we współpracy z Partnerem

Tagi:

Dzień DzieckaAtrakcje turystyczne w Warszawie

Podobne artykuły

Rozrywka

Top 3 ulubione sporty zimowe w Polsce
Czytaj więcej >

Rozrywka

Lady Gaga w Westfield Arkadia - jak zdobyć wejściówkę?
Czytaj więcej >

Rozrywka

Czy w zakładach można się dorobić? Bukmacherzy bez depozytu.
Czytaj więcej >

Rozrywka

Za opalanie się na balkonie grozić może kara 1500 zł. Sprawdź, jak uniknąć "zgorszenia" sąsiadów
Czytaj więcej >

Rozrywka

Znamy laureatów 14. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy 
Czytaj więcej >

Rozrywka

Idealny prezent na Dzień Matki na ostatnią chwilę
Czytaj więcej >
Barbara Daszuta

Copywriter. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i globtroterka. Miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot).

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]