25-latka driftowała w BMW. Policja dorwała ją na rondzie, kara będzie surowa

Autor Karolina Kraushar - 27 Kwietnia 2020
Driftowała w JózefowieŹródło: policja

Policjanci zarejestrowali na kamerach jak 25-latka kierująca BMW driftuje na rondzie w Józefowie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta została ukarana mandatem oraz punktami karnymi. Funkcjonariusze apelują do kierowców o zachowanie zdrowego rozsądku. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Mazowsza.

Drift na rondzie

Funkcjonariusze drogówki 9 kwietnia patrolowali ulice Józefowa. - Była to specjalna załoga, wyznaczona do natychmiastowego reagowania na wszelkie przejawy piractwa drogowego - relacjonuje nadkom. Daniel Niezdropa z policji w Otwocku. Policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem bacznie przyglądali się jadącym i wyłapywali tych, którzy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Po godzinie 22.00 zauważyli jak samochód marki BMW wjeżdża na rondo u zbiegu ulicy Granicznej i 3-ego Maja, nagle przyspiesza i w kontrolowanym poślizgu objeżdża skrzyżowanie.

Wszystko zostało nagrane

Funkcjonariusze zarejestrowali wyczyny kierowcy na swoim rejestratorze. Oczywiście kierowca niezwłocznie został zatrzymany, a mundurowi rozpoczęli kontrole. Jak się okazało samochodem kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu żyrardowskiego. Na miejscu pasażera siedział jej narzeczony. Za naruszenie przepisów ruchu drogowego kobietę ukarano mandatem karnym oraz sześcioma punktami karnymi.

Policja apeluje o rozsądek

Policjanci z komendy w Otwocku przypominają, że tego typu zachowania nie będą tolerowane. - Apelujemy o zdrowy rozsądek do kierowców, aby pamiętali, że niebezpieczną jazdą stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie i pasażerów, ale przede wszystkich dla przechodniów. Spacerująca chodnikiem matka z dzieckiem, senior, czy też rodzina, mogą stać się przypadkową ofiarą drogowej i nieprzemyślanej brawury - zauważa nadkom. Daniel Niezdropa.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News