wawainfo.pl
Driftowała w Józefowie

policja

25-latka driftowała w BMW. Policja dorwała ją na rondzie, kara będzie surowa

27 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Policjanci zarejestrowali na kamerach jak 25-latka kierująca BMW driftuje na rondzie w Józefowie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta została ukarana mandatem oraz punktami karnymi. Funkcjonariusze apelują do kierowców o zachowanie

Drift na rondzie 

Funkcjonariusze drogówki 9 kwietnia patrolowali ulice Józefowa. - Była to specjalna załoga, wyznaczona do natychmiastowego reagowania na wszelkie przejawy piractwa drogowego - relacjonuje nadkom. Daniel Niezdropa z policji w Otwocku. Policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem bacznie przyglądali się jadącym i wyłapywali tych, którzy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Po godzinie 22.00 zauważyli jak samochód marki BMW wjeżdża na rondo u zbiegu ulicy Granicznej i 3-ego Maja, nagle przyspiesza i w kontrolowanym poślizgu objeżdża skrzyżowanie.

Wszystko zostało nagrane

Funkcjonariusze zarejestrowali wyczyny kierowcy na swoim rejestratorze. Oczywiście kierowca niezwłocznie został zatrzymany, a mundurowi rozpoczęli kontrole. Jak się okazało samochodem kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu żyrardowskiego. Na miejscu pasażera siedział jej narzeczony.  Za naruszenie przepisów ruchu drogowego kobietę ukarano mandatem karnym oraz sześcioma punktami karnymi.

Policja apeluje o rozsądek 

Policjanci z komendy w Otwocku przypominają, że tego typu zachowania nie będą tolerowane. - Apelujemy o zdrowy rozsądek do kierowców, aby pamiętali, że niebezpieczną jazdą stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie i pasażerów, ale przede wszystkich dla przechodniów. Spacerująca chodnikiem matka z dzieckiem, senior, czy też rodzina, mogą stać się przypadkową ofiarą drogowej i nieprzemyślanej brawury - zauważa  nadkom. Daniel Niezdropa.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >