25-latka driftowała w BMW. Policja dorwała ją na rondzie, kara będzie surowa

Autor - 27 Kwietnia 2020
Driftowała w JózefowieŹródło: policja

Policjanci zarejestrowali na kamerach jak 25-latka kierująca BMW driftuje na rondzie w Józefowie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta została ukarana mandatem oraz punktami karnymi. Funkcjonariusze apelują do kierowców o zachowanie zdrowego rozsądku. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Mazowsza.

Drift na rondzie

Funkcjonariusze drogówki 9 kwietnia patrolowali ulice Józefowa. - Była to specjalna załoga, wyznaczona do natychmiastowego reagowania na wszelkie przejawy piractwa drogowego - relacjonuje nadkom. Daniel Niezdropa z policji w Otwocku. Policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem bacznie przyglądali się jadącym i wyłapywali tych, którzy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Po godzinie 22.00 zauważyli jak samochód marki BMW wjeżdża na rondo u zbiegu ulicy Granicznej i 3-ego Maja, nagle przyspiesza i w kontrolowanym poślizgu objeżdża skrzyżowanie.

Wyprzedzając stracił panowanie nad autem, doszło do wypadku. W środku jechały dzieci, dziewięć osób rannychWyprzedzając stracił panowanie nad autem, doszło do wypadku. W środku jechały dzieci, dziewięć osób rannychCzytaj dalej

Wszystko zostało nagrane

Funkcjonariusze zarejestrowali wyczyny kierowcy na swoim rejestratorze. Oczywiście kierowca niezwłocznie został zatrzymany, a mundurowi rozpoczęli kontrole. Jak się okazało samochodem kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu żyrardowskiego. Na miejscu pasażera siedział jej narzeczony. Za naruszenie przepisów ruchu drogowego kobietę ukarano mandatem karnym oraz sześcioma punktami karnymi.

Dzisiaj grzeje:
1. Ciężarówka uderzyła w samochód na S8. Ogromne utrudnienia, korek w dwie strony y
2. Minister podała datę odmrożenia gospodarki. Wiele osób, może być zaskoczonych

Policja apeluje o rozsądek

Policjanci z komendy w Otwocku przypominają, że tego typu zachowania nie będą tolerowane. - Apelujemy o zdrowy rozsądek do kierowców, aby pamiętali, że niebezpieczną jazdą stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie i pasażerów, ale przede wszystkich dla przechodniów. Spacerująca chodnikiem matka z dzieckiem, senior, czy też rodzina, mogą stać się przypadkową ofiarą drogowej i nieprzemyślanej brawury - zauważa nadkom. Daniel Niezdropa.

Dwaj młodzi mężczyźni okradli sklep, próbowali też rozjechać ochroniarza. Okazało się, że to nie wszystkoDwaj młodzi mężczyźni okradli sklep, próbowali też rozjechać ochroniarza. Okazało się, że to nie wszystkoCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski potwierdził radosną informację, chodzi o jego 5. żonę. Inne nie miały takiego szczęścia
  2. Przedstawiamy najgorętszą tenisistkę świata. Ma miliony fanów i osiąga wielkie sukcesy w młodym wieku (FOTO)
  3. Kiedy spadnie deszcz? Prognoza IMGW rozwiewa wszystkie wątpliwości
  4. Nietypowe pożegnanie maturzystów, nauczyciele nagrali wyjątkowy film. "Nie tak sobie to wyobrażaliśmy"
  5. Nie żyją trzy bardzo młode osoby. Zginął 23-latek i jego dwie koleżanki
  6. Nieoficjalne: Rząd da 1500 zł dopłaty do rachunków na mieszkanie. Możesz otrzymać pomoc w dwóch przypadkach
Nastolatek siedział na krawędzi 11-piętrowego bloku i machał nogami. Ludzie zdębieliNastolatek siedział na krawędzi 11-piętrowego bloku i machał nogami. Ludzie zdębieliCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News