wawainfo.pl > Rozrywka > Czy w zakładach można się dorobić? Bukmacherzy bez depozytu.
Barbara Daszuta
Barbara Daszuta 19.03.2022 03:31

Czy w zakładach można się dorobić? Bukmacherzy bez depozytu.

legalni bukmacherzy
Materiały Partnera

Czy na obstawianiu zakładów sportowych można rzeczywiście dobrze zarobić? Plusy i minusy obstawiania w zakładach sportowych.

Postawione w tytule pytanie zdaje się być często poszukiwane przez użytkowników w Internecie. W tym artykule, wraz z ekspertem portalu Mightytips.pl, Irenką Zając, której pełny profil możesz znaleźć w tym miejscu, opowiemy na wiele pytań, związanych z obstawianiem w zakładach sportowych. Czy na obstawianiu można się dorobić? Na co uważać? Jak wybrać dobrego bukmachera? Czy istnieją w naszym kraju legalni bukmacherzy bez depozytu? Zapraszamy.

Czym są i jak działają zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie są prawie tak stare jak rodzaj ludzki. Nawet w Biblii można znaleźć fragmenty, w których jest mowa o losowaniu, co jest formą hazardu. Nikt nie wie dokładnie, kiedy po raz pierwszy postawiono jakis zakład na wydarzenie sportowe, ale prawdopodobieństwo jest takie, że zrobiono to niedługo po wynalezieniu sportu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działają zakłady sportowe i jak je obstawiać, to dobrze trafiłeś. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co pomoże Ci w zrozumieniu zakładów sportowych. Zakłady sportowe są dokładnie tym, czym się wydają. Stawiasz zakład na jakieś wydarzenie sportowe i wygrywasz określoną sumę pieniędzy, jeśli drużyna lub zawodnik, na którego postawiłeś, wygra. Jeśli drużyna lub zawodnik, na którego postawiłeś, nie wygra to Ty przegrywasz swój zakład. Można obstawiać wiele różnych zakładów i znaleźć wiele różnych miejsc do obstawiania i sposobów zawierania zakładów. Obstawianie sportu oferują bukmacherzy bez depozytu, ale także firmy, w których można grać na pieniądze.

Co wziąć pod uwagę przed inwestowaniem w zakłady?

Obstawianie zakładów sportowych to dla niektórych sposób na zarabianie dodatkowych pieniędzy, a dla wielu sposób na czerpanie większej przyjemności z oglądania zawodów niż gdyby nie obstawiali pieniędzy na ich wynik. Niestety, relatywnie niewiele osób jest w stanie zarobić pieniądze na dłuższą metę stawiając na sport, choć miliony ludzi obstawiają wydarzenia każdego roku. Poniżej, przedstawiamy niektóre kluczowe kwestie, które należy wziąć pod uwagę przed inwestowaniem w sporcie.

Z pewnością jest wiele informacji, które należy wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem inwestowania w zakłady sportowe. Pierwszą kwestią do rozważenia jest to, czy chcesz tylko grać czy inwestować. Różnica jest już w sposobie postrzegania sportu. Czy jesteś gotów poświęcić dużo czasu na badanie drużyn, graczy, trendów i analiz? Czy zakłady będą dla Ciebie chwilowym hobby czy zawodem?

Portal Mightytips.pl zaleca korzystanie z danych statystycznych, aby stworzyć podstawę swoich strategii inwestowania w sport. Należy wziąć pod uwagę kontuzje, które mogą bardzo faworyzować jedną drużynę w stosunku do drugiej. Ponadto, na przykład jeden zespół może dobrze sobie radzić w określonym typie pogody.

Jak zacząć? Można nawet wybrać jeden sport i konkretną, aby skupić się na niej, ustanawiając w ten sposób pewne podstawy wiedzy do obstawiania. W miarę upływu czasu możesz dowiadywać się więcej i rozwijać. W ten sposób możesz odkryć potencjalną wartość swoich inwestycji.

>

Obstawianie jako inwestycja zajmie Ci zapewne trochę czasu i będzie wymagać braku emocji oraz dobrej intuicji. Trzeba będzie nauczyć się korzystać z typów opartych na wiarygodnych źródłach, które można następnie rozwinąć w długoterminowe strategie. Zaleca się, aby trzymać się ogólnej zasady inwestowania, gdzie nigdy nie stawiasz więcej niż jeden procent swojego kapitału na pojedynczy zakład. Mając to na uwadze, warto wystrzegać się także:

  • Zakładów z bardzo wysokimi kursami,

  • Kuponów z dużą ilością zdarzeń,

  • Obstawiania rozgrywek, których nie znasz,

  • Podpalania się i chęci szybkiego odrobienia straty.

Te filozofie mogą stać się podstawą dla strategii inwestowania w sport, które zamienią hobby w zawód.

Bukmacherzy bez depozytu – gdzie obstawiać zdarzenia?

Tak, jak powiedzieliśmy wyżej, aby z sukcesem grać w zakładach sportowych, potrzebne Ci jest konto u bukmachera. W Polsce mamy przeszło 20 legalnych firm bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo finansów. Możesz tutaj w pełni legalnie obstawiać swoje zakłady, odprowadzając przy tym 12% podatek od każdej ze stawek.

Istnieją również bukmacherzy bez depozytu, co to w ogóle jest? Bukmacherzy bez depozytu to portale, gdzie nie musisz wpłacać pieniędzy i możesz obstawiać za wirtualne środki. Oczywiście wypłata z nich nie jest możliwa. Możesz jednak sprawdzić się, czy Twoje typy rzeczywiście przynoszą zysk.

Jak wybrać odpowiedniego bukmachera?

Co powinien mieć bukmacher, by warto tam było założyć konto? Warto, byś zwrócił uwagę na następujące czynniki:

  • Dobre bonusy i promocje - najlepsze sportowe aplikacje i strony bukmacherów oferują korzystne bonusy powitalne i wiele innych promocji dla każdego klienta, zarówno nowego jak i stałego. 

  • Szeroka gama dyscyplin sportowych i rynków zakładów – u najlepszych bukmacherów możesz obstawiać zakłady na prawdziwe pieniądze na wszystkie popularne dyscypliny sportowe oraz wiele mniej popularnych wydarzeń z całego świata sportu.

  • Proste i wygodne zakłady na prawdziwe pieniądze - znajdowanie rynków, których szukasz i stawianie zakładów powinno być bezproblemowe.

  • Łatwe wpłaty i szybkie wypłaty – powinieneś mieć możliwość, by błyskawicznie dokonać wpłaty za pomocą jednej z wielu opcji bankowych, a wypłaty powinny być szybkie.

Tekst zewnętrzny

KOMUNIKAT O KONSEKWENCJACH UDZIAŁU W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

KOMUNIKAT O RYZYKU ZWIĄZANYM Z UCZESTNICTWEM W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich: nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę; nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze; zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami; nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy; grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Tagi: