wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Black Week w salonach KODANO Optyk w Warszawie!
Komunikaty prasowe
Komunikaty prasowe 22.11.2022 18:07

Black Week w salonach KODANO Optyk w Warszawie!

Warszawa
fot. Materiały Promocjne

Black Week w KODANO Optyk już wystartował! Odwiedź nasz salon i kup wymarzone oprawki okularowe 90% taniej!

W coraz krótsze jesienne dni jesteśmy bardzo narażeni na przesyt sztucznego światła. Ekrany telefonów, laptopów czy telewizorów odbijając ostre światło żarówki mają negatywny wpływ na wzrok. Włączone ogrzewanie w chłodne wieczory powoduje dodatkowe wysuszanie naszych oczu. Taka jesienna mieszanka powinna zwrócić naszą uwagę na profilaktykę i ochronę oczu. Warto sięzbadać i dobrać okulary do codziennego użytku nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że nie mamy żadnej wady wzroku.

Przy wyborze soczewek korekcyjnych pamiętaj o odpowiedniej ochronie oczu przed szkodliwym promieniowaniem. Szkła z polaryzacją i filtrami to jeden z najłatwiejszych sposobów na zadbanie o zdrowie oczu, w tym między innymi zmniejszenie ryzyka zachorowania na zaćmę.

>

W salonach KODANO Optyk warto skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić dowolne oprawki okularowe aż 90% taniej. Wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja obejmuje absolutnie wszystkie oprawki znanych, światowych marek takich jak Ray-Ban, Versace, Prada, Emporio Armani, Moretti, Perez oraz wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest zakup kompletnych okularów korekcyjnych (oprawa + soczewki okularowe). Tak świetna promocja to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy. Badanie wzroku jest wliczone w cenę, więc to kolejny argument, aby zadbać o swój wzrok.

Dodatkowo w dniu 26.11 (sobota) w galerii Sadyba Best Mall organizujemy wydarzenie specjalne! W naszym salonie będziemy gościć Joannę Brodzik, która wraz z profesjonalną stylistką będzie pomagała wybrać oprawki idealnie dopasowane do Ciebie!

Zapraszamy!

Salony KODANO Optyk w Warszawie znajdziesz w poniższych lokalizacjach:

  • KODANO Optyk, Warsaw Hub, rondo Daszyńskiego 2 (poziom -1), tel. 511 125 937

  • KODANO Optyk, CH Atrium Targówek ul. Głębocka, tel. 511 124 473

  • KODANO Optyk, GH Bemowo ul. Pow­stań­ców Ślą­skich 126, tel. 533 726 010

  • KODANO Optyk, CH Westfield Arkadia al. Jana Pawła II, tel. 511 125 240

  • KODANO Optyk, Centrum Ursynów ul. Puławska, tel. 511 124 581

  • KODANO Optyk, Galeria Północna ul. Światowida, tel. 530 858 989

  • KODANO Optyk, Sadyba Best Mall ul. Powsińska 31, tel. 535 158 627

  • KODANO Optyk, Galeria Młociny, Zgrupowania AK "Kampinos" 15, tel. 534 455 868

  • KODANO Optyk, Centrum Janki, ul. Mszczonowska, Janki k/W-wy, tel. 533 724 616

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi oraz okularami. Warto dodać, że grupa KODANO S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Black Week w salonach KODANO Optyk w Warszawie to szansa na zakup swoich wymarzonych oprawek aż 90% taniej!

Artykuł sponsorowany

Tagi:
Powiązane