wawainfo.pl

Jakub Kaminski/East News

Wodociągowcy będą mieli pracowity weekend. Utrudnienia na Bielanach i Białołęce

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Przywracanie nawierzchni na Białołęce

Na Białołęce od piątku (05.06) trwać będą prace nad przywracaniem nawierzchni na ul. Mehoffera. Jest to wymagane z powodu wcześniejszych prac wodociągowych w tym rejonie. W pierwszym etapie, do soboty (06.06), zamknięty dla ruchu będzie odcinek Mehoffera pomiędzy ul. Fletniową a Strzybnicką. W sobotę, wraz z drugim etapem, prace przeniosą się na odcinek pomiędzy ul. Podgórną a ulicą Fletniową. Objazdem poprzez ul. Fletniową i ul. Klasyków pojadą autobusy linii 133.

Kolektor ścieków na Bielanach

Na Bielanach wodociągowcom pozostały prace wykończeniowe przy modernizacji kolektora ściekowego. Chodzi o kolektor Burakowski, wybudowany w latach 60. XX wieku. "Modernizacja kolektora była możliwa po wybudowaniu kolektora Burakowskiego Bis. (...) Odremontowany kanał będzie pełni rolę m.in. zbiornika retencyjnego, w którym będzie możliwe magazynowanie nadmiaru wód opadowych spływających do kanalizacji podczas intensywnych opadów" - czytamy na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. W związku z tymi pracami od poniedziałku (08.06) jezdnia w kierunku centrum pomiędzy ul. Podczaszyńskiego i Sacharowa będzie całkowicie nieprzejezdna. Objazdem poprzez ul. Podczaszyńskiego – Kasprowicza – Sacharowa jeździć będą autobusy 121 oraz 150.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tagi:

wodociągiBielany

Podobne artykuły

Wiadomości

66-latek zasłabł na klatce. Reanimował go sąsiad, niestety mężczyzna nie żyje
Czytaj więcej >

Wiadomości

Wszystko się nagrało. Sprzedawcy w sklepie nie wytrzymali, ludzie bili się o klapki
Czytaj więcej >

Wiadomości

W poniedziałek będzie 10. rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. Wieczorem planują zgromadzenie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Czytaj więcej >

Wiadomości

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach
Czytaj więcej >
Julian Bakuła

Interesują mnie lokalne wydarzenia i problemy mieszkańców Warszawy i okolic, które chciałbym nagłaśniać, przyczyniając się do zmian na lepsze.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]