Wodociągowcy będą mieli pracowity weekend. Utrudnienia na Bielanach i Białołęce

Autor Julian Bakuła - 6 Czerwca 2020
MPWIKŹródło: Jakub Kaminski/East News

W weekend wodociągowcy będą odtwarzać nawierzchnię ul. Mehoffera na Białołęce. Z kolei na Bielanach będą pracować przy modernizacji kolektora Burakowskiego. W związku z tymi pracami mogą powstać utrudnienia.

Przywracanie nawierzchni na Białołęce

Na Białołęce od piątku (05.06) trwać będą prace nad przywracaniem nawierzchni na ul. Mehoffera. Jest to wymagane z powodu wcześniejszych prac wodociągowych w tym rejonie. W pierwszym etapie, do soboty (06.06), zamknięty dla ruchu będzie odcinek Mehoffera pomiędzy ul. Fletniową a Strzybnicką. W sobotę, wraz z drugim etapem, prace przeniosą się na odcinek pomiędzy ul. Podgórną a ulicą Fletniową. Objazdem poprzez ul. Fletniową i ul. Klasyków pojadą autobusy linii 133.

Dzisiaj grzeje:
1. Oszuści znaleźli nową metodę. Uwaga, z kont bankowych giną pieniądze
2. Wziąłeś 5 tys. zł pożyczki z tarczy antykryzysowej? Nastąpiły zmiany, o których musisz wiedzieć

Kolektor ścieków na Bielanach

Na Bielanach wodociągowcom pozostały prace wykończeniowe przy modernizacji kolektora ściekowego. Chodzi o kolektor Burakowski, wybudowany w latach 60. XX wieku. "Modernizacja kolektora była możliwa po wybudowaniu kolektora Burakowskiego Bis. (...) Odremontowany kanał będzie pełni rolę m.in. zbiornika retencyjnego, w którym będzie możliwe magazynowanie nadmiaru wód opadowych spływających do kanalizacji podczas intensywnych opadów" - czytamy na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. W związku z tymi pracami od poniedziałku (08.06) jezdnia w kierunku centrum pomiędzy ul. Podczaszyńskiego i Sacharowa będzie całkowicie nieprzejezdna. Objazdem poprzez ul. Podczaszyńskiego – Kasprowicza – Sacharowa jeździć będą autobusy 121 oraz 150.

Marymoncka

Przed chwilą podano oficjalną datę wyborów prezydenckich. Kiedy pójdziemy do urn?Przed chwilą podano oficjalną datę wyborów prezydenckich. Kiedy pójdziemy do urn?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przenigdy nie wyrzucaj szypułek od truskawek. Można je wykorzystać w spektakularny sposób, niesamowity efekt
  2. PZPN nagle wydał ważne oświadczenie. Właśnie poznaliśmy nowego mistrza Polski, zwyciężyły w Ekstraklasie kobiecej
  3. Włamanie roku w Warszawie. Mężczyźni wdarli się do domu i urządzili libację
  4. WHO podało do wiadomości najnowszy wynik badań. Naukowcy są pewni: maseczki faktycznie działają
  5. Znasz ich? Natychmiast zgłoś się na policję. Są pilnie poszukiwani
  6. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba
Koronawirus w sądzie w Otwocku. Pracownicy na kwarantannieKoronawirus w sądzie w Otwocku. Pracownicy na kwarantannieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News