Długo nie trzeba było czekać. Kolejne zderzenie z autobusem Arrivy w Warszawie. Na miejscu już pracuje policja

Autor Mateusz Dolak - 23 Lipca 2020
autobusŹródło: um.warszawa.pl

Autobus Arrivy zderzył się z dwoma autami w centrum Warszawy. Do kolizji doszło na ulicy Kruczej. Pojazd linii 175 zderzył się z BMW i fordem.

Kolejna kolizja z udziałem miejskiego autobusu firmy Arriva

Jak poinformowała policja, w kolizji na wysokości Alei Jerozolimskich 7 brał udział autobus miejski w ramach przejazdu technicznego oraz dwa samochody osobowe. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
2. Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby
3. Do wzięcia nawet 18 750 zł dopłaty, a tylko 249 wniosków. Zostało już jedynie kilka dni

Wypadek autobusu Arriva na moście Grota-Roweckiego

Pierwszy wypadek z udziałem autobusu firmy Arriva miał miejsce 25 czerwca. Autobusu linii 186, spadł z mostu Grota-Roweckiego. Część autobusu spadła na Wisłostradę, druga zawisła na trasie S8. Wówczas zginęła jedna osoba, a ponad 20 zostało rannych. Podczas oględzin pojazdu znaleziono woreczek z proszkiem. Oficjalne wyniki badań potwierdziły, że kierowca w chwili wypadku był pod pływem amfetaminy.

Sanepid wydał pilny komunikat. Uczestnicy mszy natychmiast muszą się zgłosićSanepid wydał pilny komunikat. Uczestnicy mszy natychmiast muszą się zgłosićCzytaj dalej

Drugi wypadek kierowcy Arrivy

Kilka dni później doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem autobusu firmy Arriva. 7 lipca na Bielanach pojazd linii numer 181 zderzył się z czterema autami. Pasażerka autobusu została ranna. Kierowca w chwili wypadku był trzeźwy, jednak media obiegła nieoficjalna informacja o tym, że kierowca prowadził pod wpływem narkotyków. Nazajutrz Prokuratura Okręgowa w Warszawie podała informację, że badania toksykologiczne potwierdziła obecność substancji psychotropowej pochodnej mefedronu w organizmie kierowcy. Jednak amfetaminę zażył 3 lipca, więc prowadził pojazd po zażyciu, ale nie pod jej wpływem.

Miasto zawiesiło umowę z Arrivą

Po tych dwóch zdarzeniach 7 lipca miasto zawiesiło umowę z niemiecką firmą. Zarząd Transportu Miejskiego przeprowadził kontrole w zajezdniach operatorów oraz wystąpił do firmy Arriva o wyjaśnienia w sprawie wypadku, do którego doszło na warszawskich Bielanach. Umowa na wykonywanie usług przez Arrivę została jednak odwieszona w połowie lipca.

Pracownik na forum napisał cytaty z Biblii, został zwolniony z Ikei. Jest akt oskarżeniaPracownik na forum napisał cytaty z Biblii, został zwolniony z Ikei. Jest akt oskarżeniaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskę obiegły tragiczne wieści, nie żyje Stanisław Zięba. Ogromna strata
  2. RMF FM: Rodzice stracą pieniądze, nadszedł koniec. Znika bardzo popularne świadczenie
  3. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość
  4. Pożar na moście w centrum Warszawy. Kłęby dymu, wszystko jest zablokowane. Na miejsce jadą strażacy
  5. Ogromna kompromitacja, musieli interweniować zwykli ludzie. Policjant aż stracił pracę. Mężczyzna będzie miał bardzo duże kłopoty
  6. Nikt się nie spodziewał, nagły protest przed TVP. Strajkujący zapowiadają głodówkę
  7. Pilny apel ministerstwa zdrowia, liczy się czas. Nie dotyczy koronawirusa
Skandal w sklepie. Oburzeni klienci wezwali policję. Na miejsce natychmiast przyjechał najbliższy patrolSkandal w sklepie. Oburzeni klienci wezwali policję. Na miejsce natychmiast przyjechał najbliższy patrolCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News