Kierowca zaparkował na środku ulicy. Ludziom puściły nerwy

Autor Mateusz Dolak - 9 Maja 2020
Awantura na rynkuŹródło: czytelnik

Żyrardów. Kierowca forda wywołał ogromne zamieszanie i awanturę. Wszystko dlatego, że wjechał na środek rynku i zostawił auto z włączonym silnikiem tym samym blokując przejście. Kierowca został nagrany przez przechodniów. | www.wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Mazowsza.

Zostawił auto z włączonym silnikiem

O sprawie dowiedzieliśmy się od Artura*, który był na miejscu. - Na rynku w Żyrardowie mężczyzna widoczny na zdjęciach zaparkował centralnie przed stoiskami, na środku ulicy - relacjonuje. Według niego, kierowca nie wyłączył silnika i zniknął na kilka minut. - Sprzedający zwrócili mu uwagę, na co zareagował bardzo agresywnie, zwłaszcza w stosunku do starszej pani wyzywając ja od "k***". Auto stało może ze 2-3 minuty, jednak zdążyło się zrobić niemałe zamieszanie - dodaje świadek.

Awantura w Żyrardowie

Awantura w Żyrardowie

Dzisiaj grzeje:
1. Trzaskowski zapowiada wielki kryzys w Warszawie. Sytuacja jest poważna
2. PGE ostrzegło klientów. Niektórzy z nich mogą dostać podejrzanego SMS-a

Incydent na rynku w Żyrardowie

Jak zauważa Artur*, nie jest to pierwsza taka sytuacja. - Też dzisiaj (w sobotę - red.) jeden z panów stojących w kolejce do wejścia zareagował bardzo wulgarnie na komunikaty pani nadzorującej kolejkę. Na komunikat, aby zrobić odstępy minimum 2 metry, zaczął krzyczeć do tej pani "wy*** zablokować ulicę". O sprawę zapytaliśmy policję, czekamy na odpowiedź. Rzecznik policji zapewniła, że dostaniemy ją w poniedziałek. *Imię naszego informatora zostało zmienione.

Od jutra zmiany w robieniu zakupów. Uwielbiany dyskont ominie zakaz handluOd jutra zmiany w robieniu zakupów. Uwielbiany dyskont ominie zakaz handluCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wprowadzi kolejne zmiany? Minister zdradza ważne szczegóły
  2. Potworny nokaut na gali UFC. Zawodnik padł nieprzytomny już w 20 sekundzie walki (WIDEO)
  3. Ogród Botaniczny będzie czynny, ale pod pewnymi obostrzeniami. Znamy datę otwarcia
  4. Ktoś porzucił klatkę z żywymi zwierzętami. Stworzenia błagały wzrokiem o pomoc
  5. Atak na Mazowszu, ktoś zatruł ule. Pszczoły zginęły, jest nagroda pieniężna za wskazanie sprawcy
  6. A więc jednak, minister podała przybliżoną datę wyborów prezydenckich. "Trudne, ale nie niemożliwe"
Funkcjonariusze nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Złodzieje zaczęli udawać że śpią, wszystko się nagrałoFunkcjonariusze nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Złodzieje zaczęli udawać że śpią, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News