Koszmar podczas interwencji policji. Funkcjonariusze oddali strzały. Nie żyje kobieta

Autor Mateusz Dolak - 19 Czerwca 2020
pilneŹródło: wawainfo.pl

Tragedia podczas policyjnej interwencji w Żyrardowie. Kobieta zaatakowała policjantów podczas gdy udzielali oni pomocy zakrwawionemu mężczyźnie. Miała dwa noże. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze. Gdy to nie pomogło. Strzelili do kobiety. Nie żyje.

Interwencja w mieszkaniu

Jak podaje policja, wszystko zaczęło się od interwencji w mieszkaniu. Funkcjonariusze zostali wezwani do awantury. Ze zgłoszenia wynikało, że jedna z awanturujących się osób ma nóż. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, na podłodze zastali zakrwawionego mężczyznę. Natychmiast przystąpili do udzielania mu pierwszej pomocy. - Policjanci usłyszeli krzyki dochodzące z podwórka. Po wybiegnięciu na zewnątrz zobaczyli kobietę, która była agresywna. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zachowywała się zupełnie irracjonalnie, posiadała w rękach dwa noże, którymi prawdopodobnie chwilę wcześniej atakowała mężczyznę - czytamy w komunikacie policji Mazowieckiej.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromny skandal w McDonald's. Klienci oburzeni niewyobrażalnym zachowaniem. W sieci zawrzało
2. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek

Policja: kobieta atakowała funkcjonariuszy

Policjanci twierdzą, że kobieta nie reagowała na żadne polecenia. - Wobec czego użyto gazu łzawiącego, pomimo to nadal - jak wstępnie ustalono - atakowała funkcjonariuszy, którzy ocenili tę sytuację, jako bezpośrednie zagrożenie życia, wobec czego oddano strzał ostrzegawczy. Niestety kobieta nadal zachowywała się irracjonalnie i agresywnie, wobec czego w celu odparcia bezpośredniego zamachu na życie funkcjonariuszy został oddany strzał w jej kierunku. Rannej kobiecie policjanci natychmiast udzielili pomocy, którą kontynuowali wezwani na miejsce ratownicy medyczni. Niestety, mimo natychmiast udzielanej pomocy, kobieta zmarła w szpitalu. Raniony w mieszkaniu przez kobietę mężczyzna został przewieziony do szpitala - relacjonują mundurowi w oświadczeniu na stronie policji.

Kobieta nie żyje. Sprawę bada prokurator

Na miejscu czynności wykonywała prokuratura. Na miejscu byli też oficerowie z Komendy Wojewódzkiej oraz Biura Kontroli Komendy Głównej Policji. Kryminalni zastrzegają, że powyższe ustalenia są wstępne i proszą o powstrzymanie się od spekulacji do czasu całkowitego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia przez śledczych. - Wszystkim nam zależy na szczegółowym, rzetelnym i obiektywnym wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tej interwencji - czytamy w oświadczeniu.

Rozpaczliwa walka w bibliotece. Wszystko płynie, woda wlewa się przez sufit. Pracownicy ratują książkiRozpaczliwa walka w bibliotece. Wszystko płynie, woda wlewa się przez sufit. Pracownicy ratują książkiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważające doniesienia z polskiego miasta. Woda wdarła się do szpitala, koszmarna sytuacja
  2. Anna Lewandowska zdradziła przepis na idealne śniadanie. Tę jajecznicę pokochają wszyscy Polacy, prawdziwy hit
  3. Tragiczny finał kłótni w Ząbkach. Kobieta znalazła nieprzytomnego mężczyznę na klatce schodowej
  4. Nadciągają potężne nawałnice. IMGW wydało pilny alert. Ostrzeżenia płyną z każdej strony
  5. Pościg za nietrzeźwym mężczyzną. Uciekał z 7-letnim dzieckiem
  6. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca
Koronawirus w przedszkolu. Trzech pracowników zakażonych, dzieci na kwarantannieKoronawirus w przedszkolu. Trzech pracowników zakażonych, dzieci na kwarantannieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News