Zygmunt Chajzer ma poważne problemy ze zdrowiem. Niespodziewana diagnoza załamała wszystkich, bliscy informują

Autor Kamil Matuszak - 27 Listopada 2020
Zygmunt ChajzerŹródło: TRICOLORS/East News

Znany prezenter i warszawianin Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. Przejdzie poważną operację, która nie mogła czekać. Informację przekazał jego syn Filip, dzięki któremu wykryto problem.

Od jutra nagła zmiana pogody. Szykujcie się, IMGW właśnie wydało ostrzeżeniaOd jutra nagła zmiana pogody. Szykujcie się, IMGW właśnie wydało ostrzeżeniaCzytaj dalej

Zygmunt Chajzer podda się operacji

Zygmunt Chajzer ma poważne problemy zdrowotne. Prezenter trafił do szpitala. Przejdzie w nim operację, od której będą zależeć jego dalsze losy oraz stan zdrowia. O przypadłości, na którą cierpi, poinformował w mediach społecznościowych jego syn, Filip.

Wspomina we wpisie o tym, że jego ojciec musi przejść poważną operację. Problemy zdrowotne Chajzera seniora pojawił się podczas badań profilaktycznych i były ciosem dla jego bliskich. Kontrola u urologa dwa miesiące temu pokazała, że z jego zdrowiem nie jest najlepiej. Znany warszawianin nie miał wcześniej żadnych objawów choroby.

Filip Chajzer w swoim wpisie zaapelował do wszystkich, w tym wypadku przede wszystkim mężczyzn, by się regularnie badali. Powiedział także, że w przypadku jego ojca, niedługo mogłoby być już za późno.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna awaria w części Warszawy. Mieszkańcy nie mają ciepłej wody i ogrzewania
2. Prawdziwa bomba, nowa tania linia wchodzi do Polski. Zdeklasowała Ryanaira i WizzAira jedną rzeczą
3. To jest najbardziej strzeżony dom w Warszawie. Wiecie o czyją posiadłość chodzi?

Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenieCzęść uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenieCzytaj dalej

Syn prezentera podzielił się wiadomością

Syn doświadczonego prezentera napisał na Facebooku: Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie.

Filip Chajzer zdradził kilka szczegółów: Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek.

Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania - zakończył swój wpis na temat taty i jego zdrowia.

Zygmunt Chajzer to legenda radia i telewizji

Zygmunt Chajzer urodził się 1 maja 1954 roku w Warszawie. Jest dziennikarzem oraz prezenterem radiowym i telewizyjnym. Uczył się w VIII LO im. Władysława IV, a następnie ukończył warszawski AWF i Wydział Dziennikarstwa i Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. W młodości grał w siatkówkę - występował w reprezentacji Polski juniorów.

Pracę jako dziennikarz rozpoczął w 1984 roku. Prowadził programy w Telewizji Polskiej, Polsacie, a także TV Okazje. Miał też swoje audycje w Programie 1. Polskiego Radia, a obecnie współpracuje z Radiem Pogoda. Jego żoną jest Dorota, ma też syna Filipa oraz córkę Weronikę Annę.

Zablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscuZablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Decyzja zapadła. Dodatek covidowy nie dla wszystkich medyków
  2. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo
  3. Dodatkowa niedziela handlowa w stolicy. Pojawił się projekt, decyzja niedługo
  4. Dantejskie sceny przed McDonald's w Legionowie. Kierowcy dosłownie oszaleli
  5. Miały wozić pacjentów do szpitala na Narodowym. Stoją nieużywane, nie wiadomo, kiedy wyruszą do pomocy
  6. Pod osłoną nocy rząd podjął decyzję. Już 6 grudnia wszyscy Polacy odczują ogromną zmianę
  7. Kaufland wprowadził nową usługę. W czasach pandemii sprawdzi się doskonale

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News