Kobieta podczas spaceru zajrzała do studzienki. Za chwilę na miejscu była już policja

Autor Alicja Guz - 26 Maja 2020
policjaŹródło: Pixabay

Spacerująca kobieta znalazła w studzience na warszawskiej Białołęce rozkładające się ciało. Zaawansowany stopień rozkładu ciała uniemożliwił policji określenie tożsamości. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Makabryczne odkrycie

W sobotę 23 maja spacerująca kobieta odkryła zwłoki. - Po godzinie 13 dostaliśmy informację, że w rejonie Marywilskiej i Płochocińskiej kobieta, która spacerowała w tym rejonie, natknęła się na ciało. Ciało znajdowało się w studzience - informuje podkom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Jak będą się nazywały dzieci Franka i Gigi? Trwa konkurs na imiona dla sokołów z Pałacu Kultury i NaukiJak będą się nazywały dzieci Franka i Gigi? Trwa konkurs na imiona dla sokołów z Pałacu Kultury i NaukiCzytaj dalej

Tożsamość nieznana

Nieznana jest tożsamość osoby, której ciało znalazła kobieta. - Na obecnym etapie nie jesteśmy w stanie określić tożsamości, czy jest to mężczyzna, czy kobieta ze względu na znaczny stopień rozkładu - tłumaczy podkom. Piotr Świstak. Na miejsce zdarzenia wezwano również prokuratora. - W tym momencie prowadzone jest śledztwo. Będziemy ustalać tożsamość osoby oraz badać przyczyny i okoliczności, w których ciało znalazło się w studzience - informuje podkom. Piotr Świstak.

Dzisiaj grzeje:
1. Prezydent Warszawy i Wojciech Mann stworzyli wspólną Listę Przebojów. Czego słucha Rafał Trzaskowski?
2. Perełki w garażach polskich polityków. Nie tylko Szumowski może się popisać, na miejscu 5 prawdziwa ikona

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News