Ktoś porzucił klatkę z żywymi zwierzętami. Stworzenia błagały wzrokiem o pomoc

Autor - 8 Maja 2020
zwierzętaŹródło: Wikimedia Commons/Joanna Servaes (CC BY-SA 3.0)

Na warszawskim Targówku ktoś porzucił w parku klatkę. Wewnątrz znajdowały się żywe zwierzęta, które nie były w żaden sposób zabezpieczone przed zimnem i deszczem. Osoba, która znalazła przerażone stworzenia opublikowała zdjęcia na jednej z grup na Facebooku. Internauci są wstrząśnięci, nie szczędzili ostrych słów. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Mazowsza

Zwierzęta były przestraszone

Klatkę porzucono nieopodal ul. Rembielińskiej na Bródnie. Znajdujące się w środku stworzenia były wystraszone. Na szczęście osoba, która je znalazła zaopiekowała się nimi. Teraz zwierzęta otrzymają nowy dom i odpowiedzialnego opiekuna.

Dzisiaj grzeje:
1. Atak na Mazowszu, ktoś zatruł ule. Pszczoły zginęły, jest nagroda pieniężna za wskazanie sprawcy
2. Resort rozwoju zabrał głos w sprawie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Już niedługo otwarcia

Trafiły w dobre ręce

Znalazcą klatki jest pan Robert, który nie pozwolił, aby szczurom stała się krzywda. - Trochę trudno było je złapać bo jedna schowała się w krzakach pod drzewem a po drugą trzeba było wejść na drzewo - relacjonuje. - Zwierzaki są już w domu tymczasowym w dobrych rękach - dodaje.

Ludzie nie kryją złości

Pod postem posypały się komentarze pod adresem osoby, która porzuciła zwierzęta. - 5 lat temu łapałam szczury w Parku Bródnowskim. Na Rembielińskiej znalazłam świnkę morską ugotowaną we własnej klatce. Ludzie naprawdę nie myślą - napisała rozgoryczona internautka. Na szczęście wielu miłośników zwierząt potrafi się w takich sytuacjach zjednoczyć i odmienić los porzuconych stworzeń.

zwierzęta

zwierzęta

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciało dziecka, Rutkowski właśnie potwierdził
  2. Ikona boksu przegrała z COVID-19. Był ulubieńcem kibiców, tysiące fanów w żałobie
  3. Kolejne obostrzenia mogą zniknąć szybciej niż planowano. Rząd pracuje nad zmianami?
  4. Chłopiec spadł ze schodów, uderzył główką o beton. Matka była nietrzeźwa
  5. Makabryczne odkrycie w podwarszawskiej miejscowości. Mężczyzna znalazł ciało w studni, na miejscu jest technik kryminalistyki
  6. Kandydat na prezydenta obejrzał Wiadomości TVP i podjął natychmiastowe działania. Telewizja Polska będzie musiała przeprosić?
Warszawskie ZOO prosi internautów o pomoc. Chodzi o małe lemuryWarszawskie ZOO prosi internautów o pomoc. Chodzi o małe lemuryCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News