wawainfo.pl
/fot. wawainfo.pl

"Zosia" zabiła dwie osoby. Tragiczne szczegóły śmierci nastolatków w Warszawie

26 Listopada 2021

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

W czwartek wieczorem, na wysokości ulicy Dalibora, doszło do śmiertelnego potrącenia dwóch osób przez pociąg TLK "Zosia" relacji Warszawa Gdańska - Łódź Fabryczna. Dwoje nastolatków poniosło śmierć na miejscu. Prokuratura bada okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło około godziny 17. Mężczyzna w wieku 17 lat oraz kobieta w wieku 18 lat, z niewiadomych przyczyn wtargnęli na tory tuż pod nadjeżdżający pociąg.

- Wczoraj doszło do śmiertelnego potrącenia dwóch osób w wieku 17 i 18 lat na torach w rejonie "Lasku na Kole". Ofiary z niewiadomych przyczyn znalazły się w miejscu niedozwolonym. Z uwagi na dobro rodziny nie udzielamy informacji szczegółowych. Okoliczności wypadku wyjaśni prokuratura - powiedział w rozmowie z wawainfo.pl st. asp. Artur Wojdat z Komisariatu Kolejowego Policji.

Pociąg TLK 19130 "ZOSIA" według rozkładu odjechał o 16.52 ze stacji Warszawa-Gdańska w kierunku stacji Łódź Fabryczna. Około 10 minut później doszło do śmiertelnego potrącenia dwóch osób. Śledztwo ma wykazać czy ofiary wypadku znalazły się na torach przez przypadek czy świadomie.

- Wczoraj, podczas zdarzenia, na miejscu czynności prowadził prokurator. Jest jeszcze za wcześniej żebyśmy mogli się wypowiedzieć w tym temacie. W jakim kierunku będzie prowadzone śledztwo, wypowiemy się dopiero jak zostanie wszczęte postępowanie. Obecnie czekamy na akta sprawy - powiedziała w rozmowie z wawainfo.pl, prokurator Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Poniżej prezentujemy galerię z miejsca zdarzenia:

/fot. wawainfo.pl

Makabryczny wypadek na torach. Pociąg rozjechał dwie osoby. Koszmarny widok na miejscu

Do makabry na torach na warszawskiej Woli doszło w czwartek, 25 listopada br., po godzinie 17:00. Na wysokości ul. Dalibora w rejonie Lasku na Kole pociąg PKP Intercity potrącił dwie osoby. Kobieta i mężczyzna zginęli na miejscu, a służby ustalają teraz przyczyny i okoliczności tragedii. /fot. wawainfo.pl

Zobacz galerię >

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:

Jakub BujnikAutor

Jestem redaktorem portalu wawainfo.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: jakub.bujnik@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Kawalerka w Warszawie - jak kształtują się ceny?

Czytaj więcej >
Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >