Zmiany w przystankach przy Dolinie Służewieckiej. Będzie bliżej do autobusu

Autor Mateusz Dolak - 12 Lutego 2020
Autobusy zatrzymają się przy NowoursynowskiejŹródło: ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w funkcjonowaniu zespołu przystankowego "Nowoursynowska", który zlokalizowany jest w pobliżu osiedli: "Fort Służew" i "Służew nad Dolinką". Od soboty w okolicy zatrzymuje się więcej autobusów.

401, 402, 503

Od 8 lutego autobusy linii przyspieszonych 401, 402 i 503 zabierają pasażerów z przystanków, które wcześniej omijały. Pasażerowie oczekujący na ulicy będą musieli pomachać, a Ci w autobusie wcisnąć guzik STOP, ponieważ przystanki oznaczono jako "na żądanie".

- Zmiana jest stała. Została wprowadzona na prośbę pasażerów. Poprawi to podróżnym z pobliskich osiedli dojazd do metra i np. na Trakt Królewski - wyjaśnia Wiktor Paul z Zarządu Transportu Miejskiego.Zapewnia też, że autobusy zachowają swój dotychczasowy rozkład jazdy.

Gradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachGradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachCzytaj dalej

Do centrum i do metra

Do tej pory przy zespole przystanków "Nowoursynowska" zatrzymywały się autobusy linii zwykłych o numerach: 148, 166, 185, 189, 193, 195 i 317. Pojazdy w zależności od trasy zatrzymują się przy Dolinie Służewieckiej, ul Nowoursynowskiej lub Wałbrzyskiej.

Linia 503 łączy Śródmieście z Ursynowem. Pojazdy tej linii kursują na trasie pomiędzy Konwiktorską a pętlą autobusową Natolin Północny. Linia 401 kursuje pomiędzy stacją kolejową Ursus Niedźwiadek a parkingiem P+R zlokalizowanym przy metrze Stokłosy. Autobusy linii 402 łaczą zagłębie biurowe na Służewcu z Marysinem.

Nastolatkowie spod Złotych Tarasów chwalą się ubraniami w internecie. Mają na sobie tysiące złotychNastolatkowie spod Złotych Tarasów chwalą się ubraniami w internecie. Mają na sobie tysiące złotychCzytaj dalej

Poinformuj nas

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe fotoradary w Warszawie. ZDM ogłosi przetarg na cztery urządzenia
  2. Zabójstwo pod Warszawą. 61-latek zginął podczas libacji
  3. Tragiczny wypadek na Mokotowie. Starszy mężczyzna zginął na pasach
  4. Pożar w Pruszkowie. Spłonęła jedna osoba
  5. Podejrzenie koronawirusa w Markach. Są wyniki badań pacjentów
  6. Nie żyje młody strażak. Warszawska straż pożarna w żałobie

Następny artykuł