Zgłoszenie o pijanym dyplomacie w mercedesie. Wyciągnął legitymację, policja nie mogła nic zrobić

Autor Mateusz Dolak - 14 Lutego 2020
Zatrzymanie dyplomaty w Wilanowie Źródło: Pixabay

Stołeczni policjanci otrzymali zgłoszenie o dyplomacie, który mógł prowadzić samochód wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. W odpowiedzi mężczyzna wyjął legitymację służbową.

Zatrzymanie w Wilanowie

Zdarzenie opisał portal tvnwarszawa.pl, który pierwszą infromację dostał od swoich czytelników. "Około godziny 23.30 w Wilanowie w alei Rzeczypospolitej na podstawie obywatelskiego zgłoszenia został zatrzymany pijany kierowca, prowadzący białego mercedesa na tablicach dyplomatycznych" - czytamy.

Robert Koniuszy z policji w Wilanowie potwierdził te doniesienia. - Funkcjonariusze ujawnili 45-latka kierującego mercedesem w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Dalszych czynności nie mogliśmy wykonać, bo mężczyzna pokazał legitymację dyplomatyczną. Policjanci powiadomili o całym zdarzeniu odpowiednią jednostkę - powiedział asp. szt. Robert Koniuszy. Jak podaje tvnwarszawa.pl, na miejsce przyjechał pracownik ambasady który zabrał auto i zajął się dyplomatą.

Porażające odkrycie na parkingu pod Warszawą. W samochodzie leżały zwłokiPorażające odkrycie na parkingu pod Warszawą. W samochodzie leżały zwłokiCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykuł