Zdjęcie miejsca, w którym pochowany zostanie Paweł Królikowski w sieci. Smutne

Autor Mateusz Dolak - 3 Marca 2020
Tu spocznie Paweł KrólikowskiŹródło: GrzegorzPetka, Domena publiczna

Rodzina, znajomi i fani opłakują aktora Pawła Królikowskiego. Jego syn podał datę pogrzebu, oraz miejsce gdzie odbędzie się pogrzeb. | wawinfo.pl - najciekawsze informacje z Warszawy.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Aktor odszedł w szpitalu, gdzie przebywał od grudnia. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła Polakami. W sieci można znaleźć wiele smutnych wpisów, a także kondolencji dla rodziny. We wtrorek Antoni Królikowski podał datę i miejsce pogrzebu swojego ojca. "27 lutego 2020 roku odszedł nasz ukochany Mąż, Tata, Syn, Brat i Dziadek, Paweł Królikowski. Pożegnamy Go 5 marca 2020 roku (czwartek) na Powązkach Wojskowych. Msza święta odbędzie się o godzinie 11.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54. Pogrążona w smutku rodzina" - czytamy w nekrologu, który umieścił w sieci syn.

Prokuratura zajmie się Suntago Park of Poland? Jest doniesienieProkuratura zajmie się Suntago Park of Poland? Jest doniesienieCzytaj dalej

Aktor spocznie na Powązkach

W internecie pojawiły się zdjęcia cmentarza na którym spocznie aktor. Nekropolię odwiedziła ostatnio rodzina, która przygotowuje pochówek. Bliscy są pogrążeni w żałobie. - Po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato???????? - napisał Antoni Królikowski na Facebooku.

Nie żyje Paweł Królikowski

Paweł Królikowski znany był z serialu "Ranczo". Był też jurorem programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Prywatnie był mężem Małgorzaty Ostrowskiej i synem piątki dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Julii i Marceliny. Po jego śmierci w sieci pojawiły się kondolencje od gwiazd, oraz przejmujące wpisy jego dzieci. Królikowski pochodził ze Zduńskiej Woli. W ratuszu wyłożono księgę kondolencyjną, która w dniu pogrzebu trafi do rodziny. TVP1, która emitowała serial Ranczo wyemitowała materiał wspominkowy, a Królikowski został uczczony minutą ciszy na prezentacji ramówki stacji.

Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
  2. TVP w piękny sposób uhonoruje Pawła Królikowskiego. Znamy plan prezesa
  3. Koronawirus. Centrum Zdrowia Dziecka ograniczyło wizyty pacjentów
  4. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  5. Pociąg potrącił pieszego. Policja przyjechała, ofiary nie było
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach
Abp. Jędraszewski w Warszawie. Protest przed kościołem, interweniowała policjaAbp. Jędraszewski w Warszawie. Protest przed kościołem, interweniowała policjaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News