Zaszli od tyłu, użyli butelki. Wyrwali plecak, telefony i uciekli. Napad na młodych mężczyzn w Piasecznie

Autor Mateusz Dolak - 11 Marca 2020
Napad w PiasecznieŹródło: służba więzienna (zdj. ilustracyjne)

Policja zatrzymała dwie osoby, które mogą mieć związek z napadem na młodych mężczyzn w Piasecznie. 37-latek i jego 24-letnia partnerka trafili do celi. | www.wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy i okolic.

Napad na Kościuszki w Piasecznie

Do napadu doszło na ulicy Kościuszki. - Było przed 16.00, gdy na chodniku zostały zaatakowane dwie młode osoby. Ciosy zadawał mężczyzna. Uderzał między innymi butelką, którą rozbił na głowie jednego z poszkodowanych. W tym czasie jego partnerka wyrwała pokrzywdzonym dwa plecaki z zawartością dokumentów, telefonów i pieniędzmi - relacjonował nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

20-latek kierował tirem. Wypadł z drogi, uszkodził barierę i auto na placu. Na drogę wypadły jabłka20-latek kierował tirem. Wypadł z drogi, uszkodził barierę i auto na placu. Na drogę wypadły jabłkaCzytaj dalej

Zarzuty i areszt

Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze, a partole z wydziały prewencji rozpoczęły poszukiwania sprawców. - Mundurowi zatrzymali 37-latka i jego 24-letnią partnerkę. Policjanci odzyskali też skradzione plecaki wraz zawartością - podał Sawicki. Kryminalni doprowadzili parę na przesłuchanie. Prokurator przedstawił im zarzuty rozboju, a sąd przychylił się do wniosku śledczych i umieścił podejrzanych w areszcie. Grozi im do 12 lat więzienia.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
  2. Polsat: uczestnik ”Pamiętników z wakacji” nie żyje? Miał popełnić samobójstwo kilka lat temu
  3. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski jest chory
  4. Pożar w mieszkaniu na czwartym piętrze. Strażacy wynieśli nieprzytomną kobietę, 50-latka nie żyje
  5. Koronawirus w Warszawie. Zamknięte szkoły, uczelnie, kina, teatry. Jak będzie wyglądała komunikacja miejska?
  6. Leczniczy napój z chrzanu dezynfekuje i tworzy w organizmie bakteriobójczą twierdzę
O niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyO niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News