Zamknięte metro w Warszawie. Pasażer źle się poczuł na stacji. Na miejsce jedzie sanepid

Autor Mateusz Dolak - 13 Marca 2020
Zamknięte metroŹródło: Filip

Są utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie. Wszystko z powodu zamkniętej stacji Kabaty. Do pracownika zgłosił się pacjent, który źle się poczuł. | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje ze stolicy.

Mężczyzna źle się poczuł

- W związku ze zdarzeniem na stacji metra Kabaty zamknięte zostały stacje: Kabaty, Natolin, Imielin. Metro linii M1 kursuje w pętli Stokłosy - Młociny - Stokłosy. Uruchomiono linię zastępczą "ZA METRO" na trasie KABATY - Al. KEN - METRO URSYNÓW 01- czytamy w komunikacie Zarządu Transportu Miejskiego. Rzeczniczka metra poinformowała, że powodem utrudnień jest zamknięta stacja Kabaty. - Do pracownika stacji podszedł mężczyzna, który stwierdził, że niedawno był w Londynie i źle się czuje. Nie był to pasażer metra, na miejsce przyjechał samochodem. Zgodnie z procedurami wezwaliśmy sanepid i odpowiednie służby - podała Anna Bartoń z Metra Warszawskiego.

Alarm przeciwpożarowy

Na miejscu pracowali strażacy. - Ktoś włączył ręczny ostrzegacz przeciwpożarowy, dlatego na miejsce wysłaliśmy dwie nasze jednostki. Ośmiu strażaków zabezpieczało wejście do metra - wyjaśnił kpt. Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej.

Kierowca zginął na miejscu, pasażer zmarł w szpitalu. Tragiczny wypadek na Kierowca zginął na miejscu, pasażer zmarł w szpitalu. Tragiczny wypadek na "7", droga jest zablokowanaCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4 nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Wszystkie w jednym mieście
  2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie
  3. Koronawirus. Suntago Park of Poland zamknięty
  4. Sądy w Warszawie odwołują rozprawy. Rozpatrywane będą tylko przypadki pilne
  5. Zabójstwo w szkole w Warszawie. Oskarżony 16-latek spotkał się z rodziną ofiary. Nie przeprosił
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
Trzaskowski: nie ma informacji o zamknięciu WarszawyTrzaskowski: nie ma informacji o zamknięciu WarszawyCzytaj dalej

Następny artykuł