Żałoba w przedszkolu w Warszawie. Nie żyje Ania, "odeszła zbyt szybko"

Autor - 30 Maja 2020
świeczkaŹródło: Pixabay

Pracownicy Przedszkola nr 100 w Warszawie żegnają swoją koleżankę. "Aniu… odeszłaś zbyt szybko. Nie mówimy "Żegnaj", mówimy DO ZOBACZENIA…" piszą na stronie placówki. Wieloletnia przedszkolanka Anna Woźniak zmarła 28 maja.

Pracownicy przedszkola żegnają zmarłą koleżankę

Smutna informacja pojawiła się na stronie internetowej Przedszkola nr 100 w Warszawie. Dyrekcja placówki informuje o śmierci jednej z przedszkolanek. "28 maja 2020 roku odeszła nasza wspaniała koleżanka Anna Woźniak. Tak ciężko żegnać kogoś z kim pracowało się na co dzień przez wiele, wiele lat…. I kto odszedł, tak cicho i niepozornie w tym dziwnym czasie, gdy wszyscy byliśmy w izolacji" czytamy na stronie placówki.

Dzisiaj grzeje:
1. Gdzie będą nowe stacje metra? Zapadły kluczowe decyzje, wojewoda wydał komunikat
2. Coraz więcej Polaków dostaje dziwnego SMS-a. Lepiej na niego uważaj, jest od oszustów

Koledzy i koleżanki wspominają zmarłą przedszkolankę

W emocjonalnym wpisie na stronie przedszkola pracownicy placówki wspominają zmarłą koleżankę. "Ania (bo tak wszyscy się do Niej zwracaliśmy) zawsze była uśmiechnięta, życzliwa i pełna energii. Nigdy nie powiedziała nikomu złego słowa. Pracowała na pełnych obrotach stale się dokształcając, żeby przedszkolakom dostarczyć nowych wyzwań" czytamy. "Ten uśmiech i burzę loków zapamiętamy na zawsze" dodają współpracownicy Anny Woźniak.

Tragedia w Warszawie. Motocyklista uderzył w słup, nie żyjeTragedia w Warszawie. Motocyklista uderzył w słup, nie żyjeCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Schudła 100 kg, żeby w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda. Spektakularna przemiana
  2. Wszyscy Polacy doskonale pamiętają Rogera Guerreiro. Aż trudno uwierzyć, czym zajął się po zakończeniu kariery
  3. Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związku
  4. Martwy były milicjant w mieszkaniu. Jego żona też nie żyje
  5. Jutro otwierają place zabaw. Jak będą wyglądać zabawy?
  6. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba
Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowaPolakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News