Bezpieczne zakupy w supermarkecie. Wyjątkowa oferta, wiele osób będzie zadowolonych

Autor - 9 Sierpnia 2020
Zakupy dostarczone pod drzwiŹródło: Pixabay

Zakupy bez wychodzenia z domu. W ostatnich dniach w Polsce notuje się wysoki wskaźnik liczby zakażonych koronawirusem. Przebywanie w zatłoczonych sklepach zwiększa ryzyko zarażenia się SARS-CoV-2. Firma Everli (wcześniej Szopi) wprowadziła właśnie darmowe dostawy dla osób najbardziej narażonych na ciężki przebieg choroby COVID-19. Sprawdź jak zamówić zakupy do domu.

Zakupy dostarczone pod drzwi

Zakupy w czasach pandemii koronawirusa mogą być szczególnie niebezpieczne dla seniorów. Dlatego też firma Everli postanowiła dostarczać za darmo zakupy osobom powyżej 60 roku życia. Akcja firmy potrwa od 4 sierpnia do końca miesiące. Klienci mogą dokonać zakupów między innymi w Biedronce, Lidlu, Carrefourze, czy Auchanie, w 15 Polskich miastach (Warszawa i okolice, Piastów, Piaseczno, Łódź Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Szczytno, Tychy, Sosnowiec, Bytom).

Dzisiaj grzeje:
1. Wąż grasuje po warszawskim osiedlu. Rada osiedla ostrzega, uważajcie
2. Na wakacjach żądają dodatkowej opłaty. Masz prawo dostać zwrot, ale niewielu korzysta

Jak to działa?

Z darmowej dostawy zakupów mogą skorzystać seniorzy, którzy podczas składania zamówienia wpiszą kod: BEZPIECZNI. Zamówione wcześniej zakupy dostarczą szoperzy. To oni odpowiadają za wybór produktów. Jeśli na liście zakupów znajdzie się produkt, który nie będzie dostępny w sklepie, dostawca zatelefonuje do klienta z propozycją towaru zamiennego. Kupujący nie musi się obawiać o bezpieczny transport produktów, są one pakowane w specjalne torby, które zabezpieczają przed utratą temperatury. Na koniec zakupy znajdują się pod drzwiami klienta, oczywiście wszystko odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Godziny dostawy zakupów

Klienci przy składaniu zamówienia mogą podać godziny, w których będą mogli odebrać przesyłkę od szopera. Za zakupy nie zapłacimy niestety gotówką. Podobnie jak odbiór towarów, tak samo płatność odbywa się bezkontaktowo. Bez obaw, szoper nie odejdzie, dopóki nie obierzesz swoich zakupów.

Zakupy przez aplikację lub stronę internetową

Zakupów dokonujemy za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która jest dostępna na oprogramowania Android i iOS, oraz przez stronę internetową pl.everli.com pl. W aplikacji albo na stronie w pierwszej kolejności wybierasz sklep, w którym chcesz zrobić zakupy, a następnie wybierasz produkty, na końcu planujesz dzień i godzinę dostawę.

Porażające morderstwo w Warszawie. Pokłócił się z sąsiadem, brutalnie go zabiłPorażające morderstwo w Warszawie. Pokłócił się z sąsiadem, brutalnie go zabiłCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Kuchenne Rewolucje" nie pomogły? Zażalenia nie tylko wobec producentów programu
  2. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki
  3. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Mężczyzna nie żyje, kobieta w stanie ciężkim
  4. Powiększa się strefa płatnego parkowania w Warszawie. Kierowcy mogą już wykupić abonament
  5. Policja pilnie poszukuje świadków wypadku. Nie żyje rowerzysta, każda informacja może być ważna
  6. Tragiczny wypadek autokaru z Polakami. Jedna osoba nie żyje, wielu rannych
W szpitalu doszło do pomyłki. Przez ponad 30 lat wychowywali nie swoje dzieckoW szpitalu doszło do pomyłki. Przez ponad 30 lat wychowywali nie swoje dzieckoCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News