Wszedł do baru, złamał zakaz, wszczął awanturę. Później było już tylko gorzej

Autor - 6 Maja 2020
zakazŹródło: policja

Nietrzeźwy mężczyzna złamał zakaz spożywania posiłków w lokalu gastronomicznym. Na prośbę pracownika zareagował agresywnie, później było już tylko gorzej. Po kilku godzinach wrócił i zadał mu cios nożem. Jakby tego było mało, wrócił na miejsce zdarzenia nocą i próbował zdemolować bar. Został zatrzymany przez policję. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Mężczyzna był agresywny

Zajście miało miejsce w Ożarowie Mazowieckim. Policja otrzymała o 1:00 w nocy zgłoszenie, że pijany mężczyzna rzuca stalowym prętem w elewację lokalnego baru. Przybyli na miejsce funkcjonariusze w asyście straży miejskiej zatrzymali agresora. Okazało się, ze jest nietrzeźwy. Jak się później okazało, był to tylko wierzchołek góry lodowej, bo 41-letni obywatel Ukrainy dopuścił się poprzedniego dnia dużo gorszych rzeczy.

Dzisiaj grzeje:
1. Koncert w Ciechanowie. Sanepid nałożył wysoką karę, Urząd Miasta odpiera zarzuty
2. Rząd może wprowadzić stan klęski żywiołowej? Senator partii rządzącej wyjawia szczegóły

Zaatakował nożem bo został wyproszony

Policjanci ustalili przebieg zdarzeń. Według funkcjonariuszy poprzedniego dnia mężczyzna zjawił się w lokalu gastronomicznym. Na zwrócenie uwagi przez pracownika, że nie może spożywać posiłku w środku odpowiedział agresją słowną i groźbami. Tym samym złamał rządowy zakaz. Niestety, spełnił je później wracając w to samo miejsce. Zadał pracownikowi baru cios nożem.

Usłyszał zarzuty

- W momencie gdy zostaliśmy powiadomieni, że nietrzeźwy człowiek rzuca metalowym prętem w elewację baru wysłaliśmy na miejsce patrol. Gdy policjanci przybyli na miejsce mężczyzna nadal znajdował się w tym miejscu. Został zatrzymany. - powiedziała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Sprawca usłyszał zarzuty. Dodatkowo prokurator objął go policyjnym dozorem. Otrzymał również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i do budynku baru.

Chciał kupić telefon, został obrabowany. Podejrzanych o rozbój zatrzymała policjaChciał kupić telefon, został obrabowany. Podejrzanych o rozbój zatrzymała policjaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem i zdradził jego imię, gratulujemy
  2. Laura Lewandowska przyszła dziś na świat. Ujawniamy znaczenie imienia córeczki Roberta i Anny
  3. Tragiczny finał akcji ratunkowej. Śmiertelny wypadek na Mazowszu
  4. Wypadek samochodów ciężarowych. Smutna wiadomość, kierowca nie miał szans
  5. Warszawskie ZOO prosi internautów o pomoc. Chodzi o małe lemury
  6. Nieprzyjemne fakty z przeszłości Jarosława Kaczyńskiego ujawnione. Wolałby ukryć prawdę?
Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News