Zablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscu

Autor Kamil Matuszak - 27 Listopada 2020
Blokada ulicy PuławskiejŹródło: Zdj. Czytelnik

Na ulicy Puławskiej w okolicy Metra Wierzbno, kierowcy zablokowali przejazd furgonetki antyaborcyjnej. Na miejsce przyjechało kilka radiowozów. Przechodnie zaczęli bić brawo interweniującym. Przejazd jest obecnie bardzo utrudniony.

Od jutra nagła zmiana pogody. Szykujcie się, IMGW właśnie wydało ostrzeżeniaOd jutra nagła zmiana pogody. Szykujcie się, IMGW właśnie wydało ostrzeżeniaCzytaj dalej

Blokada na ul. Puławskiej

Dzisiaj (28.11.) na ul. Puławskiej grupa kierowców zablokowała przejazd furgonetce antyaborcyjnej. Prowadzący pojazd byli oburzeni treściami, które pojawiły się na wozie, więc postanowili zareagować.

Przejazd przez ulicę był niemożliwy, a na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja, w sumie przyjechało aż sześć radiowozów. Funkcjonariusze będą chcieli rozwiązać spór pomiędzy kierowcami a przedstawicielami organizacji prolife.

Cała akcja miała miejsce w okolicach przystanku Morskie Oko - kierowcy zablokowali drogę, przez co ul. Puławska w stronę Metra Wierzbno była nieprzejezdna.

Kierowcy przyblokowali furgonetkę organizacji prolife przy skrzyżowaniu, nie pozwalając jej odjechać.

Blokada na ul. Puławskiej

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna awaria w części Warszawy. Mieszkańcy nie mają ciepłej wody i ogrzewania
2. Możesz nie odzyskać swoich pieniędzy. Wszystko przez problem w przepisach i zmianę terminu ferii
3. To jest najbardziej strzeżony dom w Warszawie. Wiecie o czyją posiadłość chodzi?

Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenieCzęść uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenieCzytaj dalej

Zatrzymania furgonetek coraz częstsze

Nie jest to pierwsza sytuacja tego typu w ostatnim czasie. Blokady związane z pojazdami organizacji antyaborcyjnych stają się coraz częstsze, od czasu startu Strajku Kobiet. Hasła pojawiające się na plandekach są bardzo obrazowe, a jednocześnie nie mają zbyt wiele wspólnego z prawdą.

To właśnie dlatego miejsce mają zatrzymania tego typu.

Do podobnej sytuacji doszło choćby pod Sądem Okręgowym w Warszawie, gdy grupa protestujących postanowiła zatrzymać samochód antyaborcyjny. Niestety wówczas policja zaczęła wyłapywać protestujących.

Bardzo wiele o tej sytuacji mówi reakcja przechodniów oraz sąsiadów. Ludzie bili brawo kierowcom, którzy zdecydowali się na zatrzymanie pojazdu, a z sąsiadujących z ulicą okien wydobywały się okrzyki, reagujące na zatrzymanie.

Groźny wypadek, kobieta leżała na środku ulicy. Była nieprzytomna, pogotowie zabrało ją do szpitalaGroźny wypadek, kobieta leżała na środku ulicy. Była nieprzytomna, pogotowie zabrało ją do szpitalaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pierwsze objawy raka jelita grubego. Pod żadnym pozorem nie powinno się ich lekceważyć
  2. Robert Kubica powraca na tor. Alfa Romeo wydała jasny komunikat
  3. Dodatkowa niedziela handlowa w stolicy. Pojawił się projekt, decyzja niedługo
  4. Dantejskie sceny przed McDonald's w Legionowie. Kierowcy dosłownie oszaleli
  5. Miały wozić pacjentów do szpitala na Narodowym. Stoją nieużywane, nie wiadomo, kiedy wyruszą do pomocy
  6. Babcie wybrały się na protest. Okrążyło ich 30 policjantów, doszło do scen przechodzących ludzkie pojęcie
  7. Trzynastek na razie nie będzie. Premier podjął twardą decyzję

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News