Wysoka wygrana lotto w Warszawie. Wiemy gdzie padła

Autor Alicja Guz - 28 Maja 2020
kupony lottoŹródło: Pixabay

Niemal 300 tysięcy wygrał mieszkaniec Warszawy. Skreślił on szczęśliwe numery, które pojawiły się w losowaniu MiniLotto 26 maja. Teraz ma 60 dni, by odebrać pieniądze.

Wielka wygrana Warszawiaka w MiniLotto

W stolicy padła kolejna wielka wygrana w grach Lotto. Mieszkaniec Warszawy skreślił szczęśliwe 5 z 42 cyfr w grze MiniLotto i tym samym wzbogacił się o 290 556 złotych. Jak się dowiedzieliśmy, mieszkaniec stolicy swój szczęśliwy kupon na losowanie, które odbyło się 26 maja kupił w kolekturze totalizatora sportowego Lotto przy ulicy Targowej 25. Teraz zgodnie z regulaminem ma 60 dni licząc od następnego dnia po losowaniu, by zgłosić się do odpowiedniej kolektury i odebrać wygraną gotówkę.

Dzisiaj grzeje:
1. Kolejny martwy przepis w Warszawie. Kierowcy nie przestrzegają ograniczenia na Trasie Łazienkowskiej

2. Marki aut, które Polacy pokochali. Auto z miejsca 5. na pewno sam prowadziłeś

Nie jedyna wygrana w MiniLotto w Warszawie

To nie jest jedyna wysoka wygrana w tej grze, która w maju padła w Warszawie. W MiniLotto 14 maja padła wygrana 294 822,60 złotych, a szczęśliwy los kupiony został w kolekturze przy ulicy Grochowskiej 95. Z kolei 24 maja szczęśliwy mieszkaniec stolicy nabył kupon w kolekturze przy ulicy Geodetów i wzbogacił się o 194 458,20 złotych. Podobnie było podczas losowania 11 maja. Wówczas szczęśliwy los kupiony w kolekturze przy ulicy Wołoskiej 137 przyniósł właścicielowi dodatkowe 134 511,20 złotych do domowego budżetu.

Ważna decyzja właścicieli kin. Wiele z nich nie otworzy się 6 czerwca. Wiemy, któreWażna decyzja właścicieli kin. Wiele z nich nie otworzy się 6 czerwca. Wiemy, któreCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. | wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister Zdrowia wyznał prawdę. Powiedział, jakie jest prawdopodobieństwo spotkania zakażonej osoby
  2. Pilne. Mateusz Morawiecki podał datę powrotu kibiców na stadiony Ekstraklasy
  3. Utrudnienia na S17 . Samochód z reklamą przewrócił się na środku drogi
  4. Dwie policyjne załogi w akcji. Nie zdążyli nawet zabrać "fantów”
  5. Mężczyzna zerwał kobiecie łańcuszek z szyi w tramwaju. Potem go połknął
  6. Dzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopoty
Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczyCzarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News