Wypadek w metrze. Mężczyzna pod pociągiem, cztery stacje zostały zamknięte

Autor Mateusz Dolak - 19 Marca 2020
Stacja metra Ratusz ArsenałŹródło: wawainfo.pl

Groźny wypadek na stacji Ratusz Arsenał na pierwszej linii metra w Warszawie. Mężczyzna wpadł pod pociąg. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, które wyciągnęły go spod składu.

Wypadek na I linii metra

wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje ze stolicy | Wypadek na stacji Ratusz Arsenał na pierwszej linii metra, mężczyzna znalazł się pod pociągiem. Jak poinformowała Anna Bartoń, rzecznik prasowa warszawskiego metra, po godzinie 11 doszło do próby samobójczej. - Około dwadzieścia minut temu, osoba ta została wyciągnięta spod pociągu przez służby ratunkowe. Poszkodowany przeżył - dodała Bartoń chwilę przed południem.

Koronawirus. Tłumy nad Wisłą. Piją z jednej butelki, ćwiczą na siłowniKoronawirus. Tłumy nad Wisłą. Piją z jednej butelki, ćwiczą na siłowniCzytaj dalej

Utrudnienia w kursowaniu pociągów

- Z przyczyn technicznych występują utrudnienia w kursowaniu pociągów linii M1. Pociągi linii metra M1 kursują na odcinkach: KABATY-POLITECHNIKA i PL.WILSONA-MŁOCINY - poinformowano na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego. Dla pasażerów zamknięto stacje Centrum, Świętokrzyska (na linii M1), Ratusz Arsenał i Dworzec Gdański. Uruchomiono autobus zastępczy linii "Z", która kursuje na trasie METRO POLITECHNIKA - Waryńskiego - Marszałkowska - Plac Bankowy - Andersa - Mickiewicza - PLAC WILSONA.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Ratownicy medyczni pojechali zjeść kebaba. Gdy zobaczyli swój rachunek, oniemieli
  3. Gwiazdy zachęcają do pomagania podczas zakupów online
  4. Pacjent z podejrzeniem koronawirusa przyszedł do Blue City. Nie doczekali się na karetkę, sami pojechali do szpitala
  5. "Ratujcie gastronomię, zostaliśmy bez środków do życia". Szef kuchni błaga o pomoc, bez niej mogą nie przetrwać
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany
Ogromny pożar pod Warszawą. Kłęby dymu widać z centrum stolicy, Na miejscu kilkudziesięciu strażaków, sytuacja jest poważnaOgromny pożar pod Warszawą. Kłęby dymu widać z centrum stolicy, Na miejscu kilkudziesięciu strażaków, sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Następny artykuł