Wędkarz wpadł do Kanału Żerańskiego

Autor Natalia Godek - 19 Grudnia 2020
Poszukiwania zaginionychŹródło: policja.pl

W sobotę nad Kanałem Żerańskim doszło do zdarzenia, w którym do wody wpadł pijany wędkarz. Mężczyzna został uratowany. Na miejscu pracowały straż, policja oraz WOPR.

Pijany wędkarz wpadł do wody

W sobotę około godziny 12.35 dyspozytor numeru 112 przyjął zgłoszenie o tym, że w miejscowości Stanisławów Pierwszy do Kanału Żerańskiego wpadł wędkarz.

- Informację otrzymaliśmy od straży z Legionowa. Tuż przed naszym przybyciem został wyciągnięty z wody przez policję. Nic mu się nie stało, ale był kompletnie pijany - poinformował Prezes Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Krzysztof Jaworski.

Jak podała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, na miejscu pracowały dwie Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Legionowa, jeden zastęp ochotniczej Straży Pożarnej z Kątów Węgierskich, legionowski WOPR oraz policja. Po wyciągnięciu z wody, wędkarz miał zostać odwieziony przez policję do domu.

Na razie nie wiadomo jak dokładnie doszło do zdarzenia.

To już pewne, centrum Warszawy będzie nieprzejezdne. Zamkną Aleje Jerozolimskie na czas remontu linii średnicowejTo już pewne, centrum Warszawy będzie nieprzejezdne. Zamkną Aleje Jerozolimskie na czas remontu linii średnicowejCzytaj dalej

Ostrożność nad wodą

Wypadki nad wodą zdarzają się bardzo często, dlatego należy pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności. Jakiś czas temu informowaliśmy o utonięciu w Nieporęcie.Mężczyzna utonął w Zalewie Zegrzyńskim. Mimo godzinnej reanimacji nie udało się go uratować.

Natomiast w Górze Kalwarii utonął 26-letni obywatel Indii, który przechodził przez Wisłę. W pewnym momencie zniknął znajomym z oczu. Kilka dni później policja przekazała informację, że o znalezieniu ciała i śmierci mężczyzny.

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: policja.pl

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News